Egon Dust – Renegát

Egon Dust – Renegát

Dátum: 11. januára 2019
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Piatok
11
Jan 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Egon Dust – Renegát

Popis podujatia

Od roku 1998 pod týmto pseudonymom vystupuje umelec z Nové Mesta nad Váhom.Koncom 90tých azačiatkom rokov nultých bol zakladajúcim členom hip hopovej formácie Jednota, neskôr členom hard rock ´n´rollových Crash Dolls.V roku 2007 vytvorili s gitaristom Laymonom sólový projekt pod svojími umeleckými menami a nahrali album ´´Hrady z piesku´´ so štýlovo a tématický rôznorodými skladbami. Od roku 2008 používali názov Egon Dust & The Wizards. Pod týmto názvom nahrali konceptuálny album 

´´Príbeh Leandra Vanitasa´´, ktorý bol aj pokrstený v klube Blue Note.V rokoch 2010 a 2011 hosťoval Egon v projektoch ako Stranger´s Diary (gotický projekt) a v skladbách multi-inštrumentalistu Josepha Steineckera, ktoré hralo aj francúzske rádio. V roku 2012 začal pracovať na albume ´´ Kabaret Život´´ , kde spojil prvky hudby 30tých rokov, swingu, a kabaretu s industriálnym divadelným rockom. Momentálne 2 roky pracuje na knihe plnej epizodiek zameraných na vyrastanie jeho a jeho generácie v NMnV. K jednotlivým kapitolám vznikli skladby, ktoré momentálne prezentuje vo svojom novom programe.Na svojich nových skladbách spolupracuje s novou zostavou muzikantov, kde hviezdí hlavne bratislavský multi-inštrumentalista a skladateľ Maroš Plávka. Na gitaru hrá začínajúci sólista Milan ´´Bazzy´´ Buzgo, na bicie mladý 14ročný talent Ondrej Bobocký, vokály a sólový spev už z predošlej spolupráce známa speváčka Lenka Dominová. Piesne k programu s názvom Renegát sa nesú viac menej v klasickom rock n rollovo – bluesovom duchu.

Rezervácie: info@bluenote.sk alebo na tel.č. 09002 608 912

Vstupné/Entry: 5,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top