FESTIVAL KOKAVA 2020

FESTIVAL KOKAVA 2020

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

V dňoch 5.6. - 6.6.2020 sa už po 5 krát stretneme na Kokavskom v amfiteátri aby sme mohli zažiť neopísateľnú atmosféru FESTIVALU KOKAVA 2020 . Príďte snami osláviť náš a váš jubilejný ročník FESTIVALU KOKAVA 2020, program festivalu je bohatý a pripravený pre všetky vekové kategórie.
V sobotu sa tiež môžete tešiť na hercov OTECKOVIA

PIATOK
05.06.2020 od 19:00 hod. :
RebelSky - festivalová hymna TA VYPIMO

Tomáš ORAVEC & CIMBALOWICA
/Poznáte z relácie Všetko čo mám rád/

Cimbalista a spevák Tomáš Oravec, ktorého poznáte aj z televíznej relácie ,,Všetko čo mám rád", sa Vám predstaví v programe plnom ,šaľenych" východniarskych piesní a krásnych spojení ľudových a moderných hitov z obľúbenej televíznej relacie. Samozrejme nebudú chýbať ani výborné vtipy.

Doprevádza ho kapela CIMBALOWICA, ktorá je rovnako ako kvalitný východniarsky destilát, vypálená len z tých najlepších piesní, nástrojov a muzikantov!

A prečo dvojité w (vé) v názve kapely?

Pretože tak ako kvalitnú pálenku treba vypiť aj do druhej nohy, tak nás si vypočujete aj do druhého ucha a budetE nás chcieť počuť zase.

CAMPANA BATUCADA - bubnová tanečná show
DESMOD - oslavuje 20 rokov na scéne
Julo Viršík TWENTY FIVE EXPRES PARTY

Predredaj zvýhodnených vstupeniek:
Vstupenky na piatok 5.6.2020
Dospelý: 10€ - na mieste 14€
POZOR KOKAVČANIA  MÁTE POLOVIČNÉ VSTUPNÉ KTORÉ SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ PRIAMO NA MIESTNOM KULTÚRNOM STREDISKU V KOKAVE NAD RIMAVICOU - LEN JEDNA VSTUPENKA NA OSOBU.
DETI do 15 rokov 5€
Dôchodcovia a zťp 5€
Rodinný balík: 25€ dve dospelé osoby a dve deti.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top