FIESTA

FIESTA

Dátum: 20. júla 2019
Miesto: Bearded Brothers WakeSoul, Ratnovce

Vstupenky

Sobota
20
Júl 2019
10:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
FIESTA

Popis podujatia

Letná 🌼Fiesta🌼je tu!
Tentokrát sa stretneme v novo-vybudovanom rezorte Bearded Brothers Wakesoul v Piešťanoch!
Opäť vám prinesieme svetový a domáci deep & sexy house music zážitok.
Túto luxusnú atmosféru si vychutnáme pri bazéne alebo na pláži s kombináciou kvalitného jedla a sviežich drinkov. 🏖🍹🍒🦋🎶

DJs:

Denná párty 10:00 – 22:00

Alexey, Singy, Erol,

Space Motion (SRB), Manid (SRB), Andy Bros (IT)

Normál: Predpredaj 11 Eur (15 Eur na mieste) jednorázový vstup 

VIP: Predpredaj 29 Eur ( 35 Eur na mieste) jednorázový vstup

VIP obsahuje: VIP terasa, vlastný bar, vlastné toalety, možnosť rezervovať si sedenie na terase (0910469900) , občerstvenie, vyhradené VIP miesto pri bazéne

Vstup od 18 rokov !


Tešíme sa na vás!

Sleduj aktuálne info v udalosti na Facebooku: Viac info TU!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - FIESTA - 20.7.2019 o 20:00 hod.

Predstavenie FIESTA, ktoré sa malo konať dňa 20.7.2019 o 20:00 hod. v Bearded Brothers WakeSoul, Ratnovce, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne: 20.7.2019 s novým časom začiatku o 10:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 20.7.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 20.7.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 20.7.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top