FRAGILE - exkluzívny vianočný koncert

FRAGILE koncerty
FRAGILE - exkluzívny vianočný koncert

Dátum: 21. decembra 2019
Miesto: Kresťanské centrum AC, Bratislavská 1 Košice

Vstupenky

Sobota
21
Dec 2019
17:00
FRAGILE - exkluzívny vianočný koncert

Popis podujatia

V čase predvianočnej atmosféry Vás srdečne pozývame na exkluzívny vianočný koncert

jedinečnej slovenskej hudobnej a capelly FRAGILE, ktorá sa predstaví v priestoroch Kresťanského centra Apoštolskej cirkvi v Košiciach.

FRAGILE je slovenská vokálna skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, skupina FRAGILE interpretuje známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Ich najväčšou prednosťou sú tituly súčasnej populárnej hudby. Hitom svetových autorov a interpretov dávajú svojou kreativitou a hravosťou novú tvár. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy.

Fragile tvoria: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Martin Madej a Jožo Hečko. Alternujúcimi členmi skupiny sú: Peter Lacho, Martin Klempár, Daniela Tomešová a Karolína Majerníková.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Odporúčané

Top