FUNKY SMRŠŤ Eugen Botoš – FINALLY

FUNKY SMRŠŤ Eugen Botoš – FINALLY

Dátum: 16. marca. 2019
Miesto: GES Club, Košice

Vstupenky

Sobota
16
Mar 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
FUNKY SMRŠŤ Eugen Botoš – FINALLY

Popis podujatia

FUNKY SMRŠŤ Eugen Botoš – FINALLY feat. Pete Ray Biggin LEVEL42 drummer, je názov tejto super akcie. Toto zoskupenie úžasných umelcov, vám predvedie neskutočné umenie hudobníkov! Zaručuje to zostava, ktorá sa skladá: Keyboards - EUGEN BOTOŠ, bass - RÓBERT VIZVÁRI, vocal – MARTIN KLEMPAR, drummer - PETE RAY BIGGIN - LEVEL 42

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - FUNKY SMRŠŤ Eugen Botoš – FINALLY 2019 - 14.3.2019 o 19:30 hod.

Predstavenie FUNKY SMRŠŤ Eugen Botoš – FINALLY 2019, ktoré sa malo konať dňa 14.3.2019 o 19:30 hod. v Music a Cafe Trnava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top