FUNKY SMRŠŤ Eugen Botoš – FINALLY

FUNKY SMRŠŤ Eugen Botoš – FINALLY

Dátum: 16. marca. 2019
Miesto: GES Club, Košice

Vstupenky

Sobota
16
Mar 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
FUNKY SMRŠŤ Eugen Botoš – FINALLY

Popis podujatia

FUNKY SMRŠŤ Eugen Botoš – FINALLY feat. Pete Ray Biggin LEVEL42 drummer, je názov tejto super akcie. Toto zoskupenie úžasných umelcov, vám predvedie neskutočné umenie hudobníkov! Zaručuje to zostava, ktorá sa skladá: Keyboards - EUGEN BOTOŠ, bass - RÓBERT VIZVÁRI, vocal – MARTIN KLEMPAR, drummer - PETE RAY BIGGIN - LEVEL 42Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - FUNKY SMRŠŤ Eugen Botoš – FINALLY 2019 - 14.3.2019 o 19:30 hod.

Predstavenie FUNKY SMRŠŤ Eugen Botoš – FINALLY 2019, ktoré sa malo konať dňa 14.3.2019 o 19:30 hod. v Music a Cafe Trnava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top