Feel to Roma music – pocíť rómsku hudbu

Feel to Roma music – pocíť rómsku hudbu

Dátum: 30. novembra 2019
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Sobota
30
Nov 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Feel to Roma music – pocíť rómsku hudbu

Popis podujatia

Dátum/Date: 30.11.2019 o 20:00 h.
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

Projekt multižánrového hudobníka a speváka Marca Pilla a skupiny Jána Berkyho Mrenicu prináša obrovskú energiu a vášeň do hudby, ktorá nesie vplyvy rómskej hudby celého sveta.

Skladateľ, aranžér, cimbalista, spevák a gitarista Marco Pillo sa narodil v roku 1975 v Šali. Už ako trinásťročný pôsobil v komornom orchestri A. Móžiho, s ktorým koncertoval po Európe. V Španielsku študoval hru na gitare a prenikal do krás španielskeho flamenca. Chceme sa s týmto projektom uchádzať o priazeň multikultúrneho publika na celom území SR. Marco Pillo má široký diapazón hudobných štýlov a preto je jeho hudba zvlášť zaujímavá.
Súčasťou koncertnej šnúry Feel to Roma music - Pocíť rómsku hudbu budú aj exkluzívni hostia. V klube Blue Note v Novom meste nad Váhom to bude populárny slovenský hudobník, skladateľ a spevák Marián Čekovský.

Rezervácie: info@bluenote.sk alebo na tel.č.0902 608 912

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top