Detail info
Close

HC SLOVAN Bratislava vs HC MIKRON Nové Zámky

HC SLOVAN Bratislava vs HC MIKRON Nové Zámky

Dátum: 26. decembra 2023
Miesto: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
Adresa: Odbojárov 9, Bratislava

Vstupenky

Utorok
26
Dec 2023
16:00
HC SLOVAN Bratislava vs HC MIKRON Nové Zámky

Popis podujatia

Do Bratislavy prichádza súper, s ktorým má Slovan v poslednom čase negatívnu vzájomnú bilanciu. Nielenže sme s Novými Zámkami prehrali v prvom zápase na ich ľade 1:2. Aktuálne s “býkmi” ťaháme už štvorzápasovú sériu prehier a nateraz posledný triumf, aj keď výrazný v pomere 5:0, sa datuje ešte k 20. decembru minulého roku.

Nové Zámky si už zvykli, že do sezóny vstupujú ako mužstvo, ktoré sa v zozname kandidátov na titul nespomína, o to ľahšie sa im potom hrá a dokážu porážať aj papierových favoritov. Dobrý vstup do sezóny mali aj v tomto roku, a aj keď v poslednom čase trochu poľavili (4 prehry zo 6 zápasov), naďalej sa vyhrievajú na výbornom 4. mieste priebežnej tabuľky a majú o 5 bodov viac ako Slovan.

Manažmentu Novozámčanov opäť raz vyšli zámorské posily. Prví traja hráči v klubovej produktivite majú lepšie čísla, ako najproduktívnejší Slovanista. Zatiaľ vedie Marc-Oliver Roy s 20 bodmi, hneď za ním je najlepší strelec Troy Loggins s 18 bodmi a rovnaký počet má aj obranca Mike Lee. Navyše nedávno Nové Zámky posilnil aj navrátilec Ben Johnson, ktorému nevyšlo angažmán v Nemecku, ale vlani spolu s Farleym a Jacksonom vytvorili istý čas najlepšiu útočnú formáciu v extralige.

Nové Zámky na striedačke vsadili na mladú dvojicu Čaládi – Hurtaj, s ktorou zatiaľ panuje maximálna spokojnosť. Na druhej strane, v bránkovisku sa spoliehajú na skúseného Pavla Kantora, ktorý svoju dvojku Ovečku pustil zatiaľ do bránky iba jediný raz. Kantor bol v ostatných vzájomných zápasoch jedným z hlavných faktorov výhier Novozámčanov nad Slovanom a tak zostáva veriť, že belasí na neho konečne nájdu recept, ako ho prekonať.

Zľavy:

Deti vo veku 6 až 15 rokov
Držitelia preukazov ZŤP, ZŤP-S: 50 % z bežnej ceny v danom sektore
Držitelia preukazov ISIC, ITIC, EURO26: 10 % z bežnej ceny v danom sektore
Skupinové zľavy: 10 % (10 až 20 ľudí), 20 % (21 až 49 ľudí), 25 % (50 a viac ľudí)
Deti vo veku do 6 rokov (nar. 1.8. 2017 a neskôr) vstup zdarma v sprievode dospelej osoby bez nároku na vlastné sedadlo.


Hostia:

Fanúšikom hosťujúceho tímu, ktorí chcú aktívne povzbudzovať svoje mužstvo, odporúčame kúpu vstupeniek v sektore B11 vpravo od schodov.

VIP:

V prípade záujmu o prémiové VIP vstupenky kliknite na mape hľadiska do sektoru C29. Zápasová VIP vstupenka stojí 130,- eur vrátane večere vo forme bufetových stolov a nápojov počas zápasu.

Upozornenie:

Využitie zľavnených zápasových vstupeniek je možné iba na základe predloženia príslušných dokladov a preukazov. Signalizačné zariadenie na turniketoch na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu upozorňuje obsluhu v prípade použitia zľavnených zápasových vstupeniek (deti 6-15, ZŤP/ZŤP-S, ISIC, ITIC, EURO26). Ak bude na vstupe do arény pristihnutá osoba, ktorá nie je oprávnená využívať danú zľavnenú zápasovú vstupenku, nebude jej umožnený vstup do haly a obsluha turniketu, resp. usporiadateľská služba je oprávnená dotyčnej osobe vstupenku zabaviť bez náhrady.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top