Hamlet alebo nález lebky

Hamlet alebo nález lebky

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

TÚLAVÉ DIVADLO srdečne pozýva na divadelné predstavenie

Hamlet alebo nález lebky

utorok 17. mája 2022 o 19.00 v priestoroch Teatro Colorato, Františkánske námestie 2, Bratislava

strhujúca výbušná komédia

Hamlet, je možno najslávnejšiu Shakespearovou hrou. Hamlet je nositeľ podivného osudu v podivnej dobe. Ale čo sa stane z najslávnejšej Shakespearovej tragédie, keď sa ju pokúsi zahrať podivná spoločnosť potulných hercov?

No predsa skvelá výbušná komédia. Na tragickom osude dánskeho princa, tak už nevyroníte ani jednu slzu smútku a môžete sa dosýtosti zabávať na vtipných situáciách veršoch a prekvapivých zvratoch. Brilantné tempo, skvelé herecké výkony, strhujúca atmosféra  zaručili tejto hre cez dve stovky repríz, ovácie divákov aj za hranicami a ocenenia z medzinárodných festivalov.

Hamlet – pôvodne vznikol ako pouličné predstavenie, aj preto má tak strhujúce tempo a vtiahne vás do deja prakticky hneď.

 

účinkujú: Lucia Hurajová/Zuzana KyzekováŠtefan RichtárechŠtefan MartinovičJakub NvotaPavol BuocikTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Hamlet alebo nález lebky
picture Hamlet alebo nález lebky
Top