listky.citylife.sk

JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS

JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS

Dátum: 1. januára 2100 - 1. januára 1900
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Exkluzívne: Nový program so saxofonistom Tonym Lakatosom uvedie v premiére v Bratislave!

Svetovo úspešné zoskupenie, založené slovenskými virtuózmi, Janoska Ensemble sa vracia do Bratislavy. Svojim fanúšikom na Slovensku odkazuje, že má pre nich pripravené niečo naozaj špeciálne. Na vystúpenie na tohtoročnom festivale CITY SOUNDS si štvorica virtuózov pozvala priateľa a kolegu, jedného z najrešpektovanejších jazzových saxofonistov sveta, Tonyho Lakatosa.

Janoska Ensemble feat. Tony Lakatos – 11. marca 2021 o 20.00h. vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu v Bratislave

Milí priaznivci festivalu City Sounds!
Na základe opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR z týkajúceho sa obmedzení hromadných podujatí kultúrnej, športovej, zábavnej a spoločenskej povahy, oznamujeme zmenu termínu a miesta konania koncertu JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS . Nový termín koncertu je 11. marca 2021 o 20.00h. vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu v Bratislave. Všetky vstupenky ostávajú v platnosti. V prípade, ak vám nový termín nevyhovuje, je nutné požiadať o vrátenie do 11.12.2020 spoločnosť Ticketportal. Budeme veľmi radi, ak si vstupenky ponecháte a podporíte tak našu snaženie prinášať vám kultúrne zážitky na vysokej úrovni aj naďalej!. Nesmierne si vážime vašu podporu a želáme vám, aby ste súčasnosť prežili v zdraví.
Ďakujeme Vám za pochopenie, ústretovosť a za Vašu priazeň. Váš City Sounds Festival.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top