J.A.R.

Ateliér Babylon
J.A.R.

Dátum: 2. novembra. 2017 - 16. novembra. 2018
Miesto: Ateliér Babylon, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
2
Nov 2017
20:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
J.A.R.

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
J.A.R.
2.11.2017 20:30 - VIP Balkón
Piatok
16
Nov 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
J.A.R.

Popis podujatia

Dátum/Date: 16.11.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, Bratislava
 

J.A.R. alebo Jednotka Akademického Rapu či Jaromír a Radomír vznikla symbolicky 17. novembra 1989. Jej základnú zostavu v tej dobe tvorili autor hudby Roman Holý a duo „akademických“ rapperov Oto Klempíř a Michael Viktořík. Dnešný J.A.R. nefunguje ako klasická skupina, ale ako príležitostné stretnutie raperov, jazzových hudobníkov a producentov. ,,Za tu dobu jsme vychlastali takovou větší přehradu a vyhulili malej prales," hovorí Oto Klempíř. ,,Myslím, že důvod, proč to vydrželo, je, že jsme spolu nespali," dodává Michael Viktořík.

Špičková skupina poháňaná vysokooktánovým palivom zloženým z rytmov, beglajtov a riffov, vybavená novým repertoárom z posledného albumu Eskalace dobra, nominovaná na prestížne ceny, vyskúšaná mnohými sálami a múdra prežitými rokmi. Taká je jedine - JAR! Band. Tak neváhajte a poďte v sebe prebudit draka do Babylonu v neopakovatelnej atmosfére s J.A.R.

Občas sentimentálni, niekedy vymletí, ale rozhodne vás nebudú nútiť do "hubnutí". A plaziť sa za nimi nemusíte. Stačí prísť do Babylonu už 26. októbra a spoznáte na živo, že nemá význam chcieť byť večne mladý.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Na mape

Odporúčané

Top