Ján Berky Mrenica & Gypsy Jazz SK

Ján Berky Mrenica & Gypsy Jazz SK

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Ján Berky Mrenica & Gypsy jazz SK

Nový projekt multižánrového huslistu Jána Berkyho Mrenicu a slovenských hudobníkov, ktorí sa muzikantsky prezentujú v novom štýle hudbou inšpirovanou v noblesnom štýle ala Django Reinhart. V interpretáciách však neostávajú iba v štýle - Gypsy jazz , ale spájajú rôzne štýly rómskej hudby z celého sveta, a tak tento projekt získava na hudobnej farebnosti a dynamike. Gypsy jazz SK ponúka výnimočných, renomovaných muzikantov autorsky zaangažovaných do projektu. Program je nabitý emóciami, virtuozitou, ktorú má v sebe rómske hudobné dedičstvo. Hudobníci v tomto zoskupení v roku 2017 vystúpili na jazzovom festivale OpenJazzFest na Zelenej vode s legendárnym gypsy jazzovým gitaristom Stochelom Rosenbergom /Rosenberg Trio/ .Minulý rok kapela odohrala turné po Slovensku s českým multiinštrumentalistom Jirkom Stivínom.

Vstupenky pre osoby na vozíčku je možné zakúpiť len na recepcií Domu odborov.

Hudobné obsadenie:

Michal Bugala- gitara
Marco Pillo – gitara, spev
Ján Berky Mrenica – husle
Janczi Rigo- kantrabas

Veľká scéna Domu odborov

Začiatok : 18,00 hod.

Vstupné : 12 €Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Ján Berky Mrenica & Gypsy Jazz SK - 2.12.2020 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Ján Berky Mrenica & Gypsy Jazz SK, ktoré sa malo konať dňa 2.12.2020 o 18:00 hod. v Dome odborov Žilina, je z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie v súvislosti s COVID-19 ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top