Jana Hubinská a Ján Berky Mrenica Jr.

Jana Hubinská a Ján Berky Mrenica Jr.

Dátum: 12. septembra 2020
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Sobota
12
Sep 2020
20:00
Jana Hubinská a Ján Berky Mrenica Jr.

Popis podujatia

Charizmatická, oceňovaná doma i v zahraničí, v divadle, televízii vo filme, vyše dvadsať rokov pôsobiaca v aj Čechách, držiteľka Českého Leva 2003.... Slovenská herečka Jana Hubinská v koži veľkých speváckych dív.

"Moje samostatné šansonovo jazzové spievanie začalo vďaka životopisným divadelným hrám, v ktorých som stvárnila osudy troch svetových speváckych dív. Prvá ma hneď po premiére, z noci do rána urobila slovenskou Edit Piaf. Bola to divadelná hra Život v ružovom od L. Feldeka v divadle West. S Edit Piaf sme divadlo West otvárali a prežili päť veľmi úspešných sezón. Ďaľšia bola Marlene Dietrich, v predstavení Edit a Marlen“ a zatiaľ poslednou zo speváckych svetových dív na divadelných doskách bola Billie Holiday. "

Neskôr dala dohromady kapelu, s ktorou nahrala aj svoje prvé CD Hotel Hazard, ktoré otextoval D. Hevier. V bezváhovom Covid čase, vypustila do sveta dva nové duety Mil pasos s Petrom Luhom a Len tak s Tiborom Farkašom. V spolupráci s Adrienou Bartošovou a Janom Berky Mrenicom nahrali autorskú pesničku Džala pale....

Rezervácie: info@bluenote.sk alebo na tel.č.0902 608 912Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top