listky.citylife.sk

Janoska Ensemble

Viva Musica! festival 2019
Janoska Ensemble

Dátum: 14. augusta 2015 - 27. júna 2019
Miesto: Stará tržnica, Bratislava, Primaciálny palác - Zrkadlová sieň, Bratislava

Vstupenky

Piatok
14
Aug 2015
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
JANOSKA ENSEMBLE
Stará tržnica

Bratislava

Piatok
18
Dec 2015
19:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Janoska Ensemble
Štvrtok
27
Jún 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Janoska Ensemble
Stará tržnica

Bratislava

Popis podujatia

JANOSKA ENSEMBLE
REVOLUTION
A Tribute to The Beatles

Zoskupenie Janoska Ensemble založili traja bratia Ondrej, Roman a František Jánoškovci, rodáci z Bratislavy, spoločne so svojím švagrom Juliusom Darvasom. Vytvorili úplne nový a originálny hudobný štýl, ktorý hudobná kritika vo svete označila ako Janoska Style. Janoska Ensemble hudbu nielen hrá, ale vytvára aj nové skladby a aranžmány, pričom neoddeliteľnou súčasťou ich vystúpení je spontánnosť a improvizácia. Súbor exkluzívne nahráva pod hlavičkou prestížneho nemeckého vydavateľstva Deutsche Grammophon a za svoj debutový album Janoska Style má na svojom konte zlatú platňu. V marci 2019 vyšiel ich druhý album Revolution, ktorý je poctou legendárnej britskej skupine The Beatles a nahrával sa v slávnych Abbey Road Studios v Londýne. Na albume sú popri klasických virtuóznych skladbách aj úpravy najznámejších piesní The Beatles v nezameniteľnom Janoska štýle. Súbor spolupracuje so svetoznámymi umelcami, dirigentmi a orchestrami; účinkoval v najznámejších svetových koncertných sálach, pričom ročne odohrá viac ako 100 koncertov. Keďže ich vystúpenia na Slovensku sú vždy výnimočnou udalosťou, je pre nás veľkou cťou, že popri koncertoch v USA, Ázii, Austrálii a Európe vystúpia v lete opäť aj na festivale Viva Musica! a v slovenskej premiére uvedú program zo svojho najnovšieho CD albumu.

Janoska Ensemble
Ondrej Janoska, husle
Roman Janoska, husle
František Janoska, klavír
Julius Darvas, kontrabas

Viac info na www.vivamusica.sk
FB event

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Zľava pre držiteľov ZŤPS a ich sprivod je monžné uplatniť iba cez hotline@ticketportal.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top