Jazz v Arene / K-B-Š Trio

Jazz v Arene / K-B-Š Trio

Dátum: 20. februára 2020
Miesto: Divadlo Aréna Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
20
Feb 2020
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Jazz v Arene / K-B-Š Trio
Divadlo Aréna

Bratislava

Popis podujatia

Klaudius Kováč (SK)
Je jednou z najvýraznejších súčasných osobností slovenského jazzového klavíra. Jeho aktívna koncertná činnosť siaha od samostatného sólového recitálu cez rôzne jazzové zoskupenia až po účinkovanie v big­bande Gustava Broma. Klaudio si podľa otcovho vzoru vybral klavír, ktorý neskôr študoval na konzervatóriu v Žiline a v Banskej Bystrici. Obidvaja jeho bratia sa tiež venujú hudbe.

Tomáš Baroš (CZ)
Tomáš “Kaštan” Baroš sa narodil v roku 1985 v Tepliciach, od svojich piatich rokov však žije v Prahe. Jeho prvou hudobnou inšpiráciou bol jeho otec, uznávaný trumpetista, Július Baroš. Ku kontrabasu sa dostal vo svojich 12 rokoch a o 2 roky neskôr dosiahol prvý úspech na celoštátnej klasickej súťaži v Trutnova, kde vyhral prvú cenu vo svojej kategórii. 

Marián Ševčík (SK)
Je jedným z najvplyvnejších slovenských bubeníkov svojej generácie. Marián študoval bicie nástroje na konzervatóriu v Žiline a v Bra­­tislave, neskôr sa zúčastnil viacerých jazzových workshopov v zahraničí. Účinkoval na jazzových festivaloch v Rakúsku, Nemecku, Švédsku, Veľkej Británii, Francúzsku, Holandsku, Poľsku, Španielsku, Taliansku a USA. Marián hral a nahrával s hudobníkmi ako sú Joel Frahm, Boris Kozlov, Igor Butman, Benito González, Joel Frahm, Deborah Davis, George Mraz, Alex Sipiagin, Mary Stallings, Essiet Okon Essiet, Donny McCaslin, Joe Cohn, Igor Butman, Deborah Davis, Mary Stallings. Spolupracuje s telesami ako: Gustav Brom big band, Kaunis Five, Free tenors (Harry Sokal), Pavel Wlosok (trio-quartet) a mnoho ďalších.

Hrajú
PIANO KLAUDIUS KOVÁČ
KONTRABAS TOMÁŠ BAROŠ (CZ)
BICIE MARIÁN ŠEVČÍKTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top