Joga s Češkou

Joga s Češkou

Dátum: Flow joga - Joga s Češkou
Miesto: U Vás doma
Adresa: Online, Online

Vstupenky

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Joga s Češkou
Flow joga - Joga s Češkou
U Vás doma

Online

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Joga s Češkou
Flexi joga - Joga s Češkou
U Vás doma

Online

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Joga s Češkou
Slim Fit joga - Joga s Češkou
U Vás doma

Online

Popis podujatia

Petra si pre Vás pripravila 4 hodinové lekcie zamerané na rôzne oblasti Vášho tela. Tešiť sa môžete na príjemné uvoľnenie, ale aj aktívne zapojenie svalov a budovanie sily, ktorá je pre naše telo viac než potrebná. Či už ste zvedavý začiatočník alebo pokročilý jogín, rozmanitosť Petry lekcií uspokojí každého z Vás. Počas lekcie Vás vyzve k tomu, aby ste prekonali samého seba, naučili sa niečo nové a naplní vás energiou a silou.

Joga pre zdravý chrbát - Joga s Češkou
Máte sedavé zamestnanie, príliš často a dlho sedíte? Bolievá Vás chrbát? Lekcia pre zdravý chrbát je venovaná predovšetkým tým z Vás, ktorý cítite napätie v oblasti Vašej chrbtice a radi byste toto napätie uvoľnili. Pomalými a príjemnými pohybmi postupne prebudíme každú časť našej chrbtice, uvoľníme tenziu v tejto oblasti a aktívnym, ale aj pasívnym zapojením svalov okolo krčnej chrbtice postupne tieto svaly posilníme.

Flow joga - Joga s Češkou
V tejto dynamickej lekcii sa postupne zoznámime s vybranými jednotlivými pozíciami, ktoré následne spojíme v jedno krásne intenzívne flow a vďaka ktorému spoločne s naším pravidelným dychom vytvoríme v našom tele teplo a predovšetkým energiu, ktorú necháme doznieť pri záverečnej relaxácii.

Flexi joga - Joga s Češkou
Precíťte príjemné uvoľnenie v lekcii zameranej na zlepšenie flexibility a mobility Vášho tela. Čakajú Vás pozície, ktoré otvoria Vaše ramená, uvoľnia svaly okolo chrbtice, ako aj prednú a zadnú časť Vašich nôh. Precíťte vo svojom tele príjemné teplo a uvoľnite v sebe napätie vďaka jednotlivým jogovým pozíciam, ktoré Vaše telo ponaťahujú od hlavy až po päty.

Slim Fit joga - Joga s Češkou
Preferujete intenzívnejšie lekcie jogy? Radi by ste vytvarované a štíhle svaly? Tak práve Slim Fit Joga je pre Vás to pravé. V priebehu lekcie sa môžete tešiť na dynamické vykonávanie jednotlivých jogových pozícií, ktoré postupne zahrievajú celé Vaše telo a povzbudzujú tým Váš metabolizmus a na intenzívne zapojenie svalov, pomocou účinných posilňovacích cvikov, ktoré Vaše telo posilnia a dodajú mu silu. Lekcie je venovaná pre tých z Vás, ktorý na sebe radi zamakajú. Tešiť sa môžte predovšetkým na posilnenie brušných a sedacích svalov.


Petra je aktívnou lektorkou jogy a na svojich lekciách rada cvičiacim pomáha objavovať a prehlbovať rozsah ich schopností a znalostí v oblasti jogy a integrovať prepojenie tela, mysle a srdca do každodenného života. Na jej lekciach sa môžete tešiť nielen na intenzívne zahriatie celého tela a zapojenia svalov, ale tiež na príjemný strečing a vedenú relaxáciu, vďaka nej si uvoľníte nielen telo,ale aj myseľ.

Či už ste zvedavý začiatočník alebo pokročilý jogín, rozmanitosť lekcií Petry uspokojí každého z vás. Počas lekcie vás vyzve k tomu, aby ste prekonali samého seba, naučili sa niečo nové a naplní vás energiou a silou.

Vďaka jej cestovateľskej vášni svoju jogovú prax prehlbuje počas svojich ciest v rôznych kútoch sveta, medzi ktoré patrí napr. Bali, Thajsko alebo Vietnam. Pravidelne tiež navštevuje workshopy a semináre so zahraničnými lektormi a svoje nadobudnuté skúsenosti následne predáva ďalej na svojich lekciách jogy.

Petra sa rozhodla šíriť jogu aj online. Spoločne s ňou tak môžete praktizovať jogu pravidelne online, jej YT kanáli Joga s Češkou  alebo na jej IG účte.

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top