KATAPULT - Šťastné narodeniny

KATAPULT - Šťastné narodeniny

Dátum: 22. - 24. novembra 2018
Miesto: Banská Bystrica, Humenné, Levice

Vstupenky

Štvrtok
22
Nov 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
KATAPULT - Šťastné narodeniny
Aula SZU, Banská Bystrica

Banská Bystrica

Piatok
23
Nov 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
KATAPULT - Šťastné narodeniny
Sobota
24
Nov 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
KATAPULT - Šťastné narodeniny

Popis podujatia

Výnimočným celoročným turné oslávi česká bigbeatová legenda KATAPULT 40 rokov svojej existencie. Skupina plánuje navštíviť všetky miesta, kde kedy koncertovala. Po úspechu májových koncertov na Slovensku pridáva ďalšie štyri a to už v novembri! Čerstvý sedemdesiatnik, legenda a frontman Olda Říha a kapela sa už nevedia dočkať! Fanúšikovia si počas dvojhodinového koncertu určite prídu na svoje, pretože v playliste na nich čakajú takmer všetky veľké hity. Fanúšikovia, ktorí si zakúpia vstupenky v prvom až piatom rade dostanú k vstupenkám aj jubilejné CD Katapult, ktoré bolo vydané iba pri tejto príležitosti.

Galéria

picture KATAPULT - Šťastné narodeniny
picture KATAPULT - Šťastné narodeniny
picture KATAPULT - Šťastné narodeniny

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - KATAPULT - Šťastné narodeniny - 24.11.2018 o 19:00 hod.

Predstavenie KATAPULT - Šťastné narodeniny, ktoré sa malo konať dňa 24.11.2018 o 19:00 hod. v Športová hala Levice , je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 24.11.2018 o 20:00 hod. v novom mieste konania: CK JUNIOR v LEVICIACH - ul. A.Sládkoviča 2, Levice.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 24.11.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 24.11.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 24.11.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Klienti, ktorí si zakúpili vstupenky v hodnote 30,-EUR budu umiestnený do sektoru VIP. Klienti, ktorí si zakúpili vstupenky v hodnote 21,-EUR budú umiestený do sektoru Voľné sedenie.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top