listky.citylife.sk

Detail info
Close

KLUB ZA ZRKADLOM / KLADY KĽUDU feat. SISA JOSIFOSKA & KRISTÍNA PRABLESKOVÁ

KLUB ZA ZRKADLOM / KLADY KĽUDU feat. SISA JOSIFOSKA & KRISTÍNA PRABLESKOVÁ

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

"Hudba Kladov kľudu poslucháča položí na hladinu, ktorá je príjemná a rovná ako zrkadlo. Občas zafúka malý vetrík, objavia sa nejaké vlnky, ale človek sa pri počúvaní dostáva do stavu akejsi blaženosti a vnútornej radosti." Peter BálikKlady kľudu je "značka" gitaristu, skladateľa a textára Mária Oravského. Niekedy v časoch covidových dostala nový obsah v podobe úplne nového zloženia skupiny. To posunulo originálne, harmonicky bohaté a textovo košaté Máriove piesne do trochu iných území v presvedčivo pulzujúcich, ale aj rozjímavých polohách.
Mário Oravský má pri tvorbe pesničiek ambíciu nezostať na povrchu, ale zároveň nechce poslucháča trápiť a nútiť ho počúvať s vráskou v čele. Pretože, ako tvrdí, život je príliš krátky na hudbu, cez ktorú sa musí človek prebíjať.
Okrem nového soundu s klávesmi, dychmi a bezpražcovou basou spolupracujú s Kladmi Kľudu dve fantastické speváčky – Silvia Josifoská a Kristína Prablesková.
Hudbu skupiny Klady kľudu dotvárajú skúsení hudobníci ako Marián Jaslovský (klávesy, soprán saxafón, flauta), Oliver Ďurčo (bicie, perkusie) a Ivan Galanský (basgitara, ústna harmonika).


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top