KOMUNA

Divadlo ASTORKA Korzo´90
KOMUNA

Dátum: 7. - 12. marca 2020
Miesto: Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), Bratislava

Vstupenky

Sobota
7
Mar 2020
19:00
Štvrtok
12
Mar 2020
19:00

Popis podujatia

"Srdce ma svoje dovody o ktorych rozum nic nevie"

Autor:Thomas Vinterberg,Mogens Rukov
Preklad:Anna Fosse
Scena a kostymy:Mona Hafsahl
Dramaturgia:Andrea Domeova
Rezia:Juraj Nvota
Hraju: J.Kemka,Z.Konecna,M.Miezga,P.Simun,R.Jakab,A.Rakovska,S.Arato....  Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - KOMUNA - 10.10.2019 o 19:00 hod.

Predstavenie KOMUNA, ktoré sa malo konať dňa 10.10.2019 o 19:00 hod. v Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), Bratislava, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top