KREATOR, THY ART IS MURDER, GATECREEPER

KREATOR, THY ART IS MURDER, GATECREEPER

Dátum: 25. novembra 2022
Miesto: Majestic Music Club, Bratislava
Adresa: Karpatská 2, Bratislava

Vstupenky

Piatok
25
Nov 2022
18:30
KREATOR, THY ART IS MURDER, GATECREEPER
Majestic Music Club

Bratislava

Popis podujatia

KREATOR sú pravdepodobne najväčšia, najvplyvnejšia a najúspešnejšia európska thrashmetalová kapela. Kapelu pôvodne pomenovanú ako Tyrant a potom Tormentor, v roku 1982 založili spevák a gitarista Mille Petrozza, basgitarista Rob Fioretti a bubeník Jürgen Reil (aka Ventor) a rovnako ako mnoho vtedajších kapiel, aj Kreator prepojili obsiahlosť muziky veľkej . a pekelnú rýchlosť. Kreator ale nikdy nestáli na mieste, ich dosky priebehom rokov vstrebali mnoho najrôznejších vplyvov, napr. industriálnejší Renewal, gotickejší Endorama alebo aj moderné smery na posledných albumoch.

A úplne rovnako nezahanbene pôsobí aj zostava ich bratislavského koncertu, kde ako špeciálny hostia vystúpi austrálska deathcore úderka THY ART IS MURDER, ktorá je momentálne jednou z najhorúcejších kapiel na poli moderného death metalu/coru, a arizonskí GATECREEPER, ktorí budú reprezentovať americkú de ktorú by ste po počúvaní tipovali na Švédov. Oldschool vychádzajúci zo švédskeho zvuku sa ale nesie vo valivom tempe ako Bolt Thrower, Asphyx alebo Hail of Bullets.

Predaj vstupenie len na predajných miestach Ticketportal!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture KREATOR, THY ART IS MURDER, GATECREEPER

Na mape

Top