Detail info
Close

Kim Wilde koncert roka na zámku

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK
Kim Wilde koncert roka na zámku

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET!

KIM WILDE na zámku

Anglická popová speváčka Kim Wilde prichádza do Pezinka, kde 16.júla 2024 na zámockom nádvorí odohrá exkluzívny koncert s limitovaným počtom len 700 miest!

Kim Wilde pôvodne vtrhla na hudobnú scénu v roku 1981 s klasikou „Kids In America“, celosvetovým hitom. To viedlo k ohromujúcej kariére s viac ako 30 miliónmi predaných platní zahŕňajúcich 12 albumov a niektoré z najpamätnejších hitov 80-tych rokov vrátane 'Chequered Love', 'Cambodia', 'You Keep Me Hangin' On' (číslo jedna v USA ).


Kim bola zvolená za najlepšiu britskú speváčku na udeľovaní cien BPI Awards v roku 1983 (Forerunner to the Brits), Kim tiež podporovala Michaela Jacksona na jeho turné 'Bad' v Európe, kde hrala pre viac ako 2 milióny ľudí počas 5 mesiacov a tiež podporovala legendárneho Davida Bowieho v celej Európe. na jeho turné po štadióne Greatest Hits v roku 1990.
V 90-tych rokoch Kim naďalej zostávala v centre pozornosti s albumami „Love Moves“ a „Love Is“ so singlami vrátane „Love Is Holy“ a klasikou Bee Gee „If I Can't Have You“ z „The Singles Collection 1981“. -1993'.
Po prestávke v hudbe, aby sa mohla vydať, mať deti a znovu objaviť lásku k záhradkárstvu, sa Kim v roku 2001 vrátila k živému hraniu na rôznych festivaloch a turné vrátane Austrálie v roku 2003 a potom v roku 2006 podpísala zmluvu s EMI v Nemecku a vydala album „Never Say“. Po niekoľkých úspechoch v rebríčkoch so singlami z albumu sa Kim a jej skupina vydali na cestu a v roku 2007 odohrali viac ako 50 vystúpení vrátane dvoch turné a rôznych festivalov v roku 2008.
V roku 2009 nasledovalo ďalšie európske turné, po ktorom nasledoval album „Come Out And Play“ v roku 2010, ktorý sa dostal do top 10 v Nemecku a Švajčiarsku a po ktorom nasledovalo vypredané európske turné v roku 2011.
V roku 2011 tiež vyšla album „Snapshots“, Kimin album s jej obľúbenými cover verziami. V roku 2012 nasledovalo európske turné, ktoré zahŕňalo aj Kimove najväčšie hity.
roku 2013 Kim vydala krásny a kritikou uznávaný album „Wilde Winter Songbook“, ktorý obsahoval jej obľúbené piesne inšpirované Vianocami a zimou, a to ako cover verzie, tak aj originálny materiál. Keď Radio Two na Vianoce hralo skladbu „Hey Mister Snowman“, Kim odohrala niekoľko vybraných vianočných vystúpení v Spojenom kráľovstve a Holandsku, čo zopakovala pri vydaní špeciálnej edície albumu nasledujúci rok.
V rokoch 2015 a 2016 Kim pokračovala so svojou populárnou rádiovou šou na Magic FM a predvádzala úžasné vystúpenia na festivaloch po celej Európe, pričom tiež dvakrát cestovala po Holandsku a v novembri 2016 absolvovala turné po Austrálii s Howardom Jonesom. Kim sa tiež objavila na hlavnom pódiu na festivale Download so skladbou ‘Lawnmower Deth’, kde predviedla svoju verziu ‘Kids In America’.
V roku 2017 sa Kim rozbehla sériou mimoriadne úspešných festivalových vystúpení počas leta, po ktorých nasledovalo vypredané turné po Holandsku na jeseň. V decembri Kim predviedla svoju „Wilde Wild Xmas Show“ v Manchestri, kde predviedla všetky svoje hity, ako aj vianočný singel, ktorý nahrala s LawnMower Deth – „F U Kristmas!“.
V marci 2018 vydala Kim „Here Come The Aliens“, jej 14. album, ktorý získal celosvetové uznanie. Album „Here Come The Aliens“, ktorý sa umiestnil v britskom rebríčku albumov, ako aj na celom svete, bol vítaný ako úžasný návrat do centra pozornosti. (Album týždňa na BBC Radio 2) So singlami 'Pop Don't Stop', 'Kandy Krush' a 'Birthday' sa všetky stali 10 najlepšími rádiovými hitmi v Spojenom kráľovstve, ako aj v celej Európe (dve nahrávky týždeň na BBC Radio 2) sa Kim znovu etablovala ako sila, s ktorou treba počítať popri súčasných umelcoch.
Počas apríla 2018 sa Kim vydala na svoje prvé turné po UK Headline za viac ako 30 rokov. Týchto 19 predstavení zaradil Guardian ako jednu z „povinných“ udalostí roka a dostalo sa im nadšených recenzií v národnej tlači – čo vyvrcholilo ohromujúcim vypredaným predstavením v londýnskom Koko. – (4-hviezdičková recenzia od The Times).
V máji 2018 sa Kim zúčastnila turné „Here Come The Aliens“ do Paríža a opäť hrala pred vypredaným publikom v krásnom mieste La Cigale.
lete 2018 Kim a skupina hrali na rôznych festivaloch po celej Európe a potom v októbri pokračovali s turné „Here Come The Aliens“ a navštívili Nemecko, Švajčiarsko, Rakúsko, Slovensko, Belgicko a Holandsko.
auguste 2019 Kim vydala svoj prvý živý album „Aliens Live“, ktorý pokračoval v trende tým, že sa dostal do rebríčkov v Spojenom kráľovstve aj v Európe a získal nadšené recenzie po celom svete. Vo zvyšku roka 2019 bude Kim a jej skupina na turné po Holandsku a Belgicku so show „Return Of The Aliens“ a potom sa vydajú na vianočné akustické turné v Nemecku, Švajčiarsku a Spojenom kráľovstve.
V roku 2020 bolo plánované turné „Greatest Hits“ odložené z dôvodu pandémie Covid-19.
V auguste 2021 vyšiel album Kim’s Greatest Hit „Pop Don’t Stop – The Greatest Hits“.

VIP stôl - je možné si zakúpiť iba celý stôl pre 4 osoby. VIP vstupenka zahŕňa: obsluha počas večera, víno, nealko, kanapky, dezerty, ovocie.

INFORMÁCIE PRE NÁVŠTEVNÍKOV

Po odohratí 30minút predstavenia sa vstupné nevracia.
Deti od 10 rokov – cena vstupenky je bez nároku na zľavu.

ODPORÚČAME
– včasný príchod
– teplé oblečenie (aj keď cez deň môže byť teplo, v noci sa ochladí)
– v prípade nepriaznivého počasia pršiplášť / nepremokavú bundu (dáždniky nie sú z hľadiska bezpečnosti povolené)

V mieste konania na vás čakajú predajné stánky s občerstvením, nápojmi a kvalitným zámockým  vínom ako aj zámocká reštaurácia s kvalitnou regionálnou kuchyňou a príjemným posedením na zámockej terase.

Pravidlá usporiadateľa v prípade nepriaznivého počasia

Podujatie môže začať a aj prebiehať za nepriaznivého počasia (napr. v daždi), a to v prípade, že je to akceptované interpretom a organizačným tímom. Podujatie môže byť prerušené (aj opakovane) a potom opäť pokračovať, podujatie sa neruší vopred a v prípade, že v čase začiatku podujatie prší, usporiadateľ si vyhradzuje právo začiatok podujatia posunúť. Ak je predstavenie zrušené po viac ako 30 odohraných minútach nárok na vrátenie peňazí nevzniká. V prípade nepriaznivého počasia odporúčame pršiplášť, teplejšie/nepremokavé oblečenie a obuv. Počas predstavenia nie je možné používať dáždniky, pretože obmedzujú viditeľnosť.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Odporúčané

Top