Koncertná sezóna 2018/2019 – Abonentka

Koncertná sezóna 2018/2019 – Abonentka

Dátum: Koncertná sezóna 2018/2019 – Abonentka
Miesto: Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava

Vstupenky

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Koncertná sezóna 2018/2019 – Abonentka
Koncertná sezóna 2018/2019 – Abonentka

Popis podujatia

Čo je abonentka?
Abonentka je predplatená vstupenka na vybrané koncertné predstavenie. S abonentkou získate vstupenky na konkrétne sedadlo a konkrétne koncertné vystúpenia, ktorých dátum a čas konania sú určené.

Výhody abonentiek
Abonentka je prenosná a neviaže sa na konkrétne meno. Môžete ju preto v prípade, že koncert nestihnete, požičať rodine, či priateľom. S jej zakúpením si obsadíte svoje obľúbené miesto v sále, ktoré na vás bude čakať počas celej sezóny. Ušetríte s ňou – kúpou abonentky získate vstupné na desať koncertov sezóny len za cenu deviatich.

 

Ako si abonentku zakúpiť?

Abonentky, ktoré budú v predaji do 7. novembra 2018, si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal. Cena abonentky na sezónu 2018/2019 je 63 EUR (zľavnené 27 EUR). Nárok na zľavu majú študenti, dôchodcovia, držitelia preukazov ZŤP a ZŤP-S a zamestnanci RTVS. Doklad o zakúpení abonentky z Ticketportalu vám na prvých dvoch koncertoch sezóny (19. 10. a 9. 11.) vo foyer vymeníme za abonentku.


Ďalšie informácie a pokyny:
Všetky koncerty vysiela naživo Rádio Devín. Z tohto dôvodu vás prosíme, aby ste svoje miesta v hľadisku zaujali najneskôr pätnásť minút pred začiatkom koncertu. Abonentky sú dostupné v limitovanom počte do vypredania.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top