Kval. na ME 2019 volejbalistov Slovensko - Č. Hora

Kval. na ME 2019 volejbalistov Slovensko - Č. Hora

Dátum: 5. januára. 2019
Miesto: Mestská športová hala Nitra

Vstupenky

Sobota
5
Jan 2019
15:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Kval. na ME 2019 volejbalistov Slovensko - Č. Hora

Popis podujatia

Vstupenky sa budú predávať v deň zápasu od 14.00 hod. v MŠH na Klokočine v
Nitre

Slovenských volejbalistov čaká v úvode roka 2019 kľúčový zápas o postup na majstrovstvá Európy. Zverenci trénera Andreja Kravárika privítajú v predposlednom 5. kole kvalifikácie Čiernu Horu, ktorá je aktuálne na čele C-skupiny. Zápas sa uskutoční v nitrianskej Mestskej športovej hale na Klokočine, kde Slováci odohrali v auguste dva víťazné kvalifikačné zápasy proti Islandu a Moldavsku a našli tam skvelé prostredie.

Dôležitosť zápasu s Čiernou Horou dodáva fakt, že víťaz tohto súboja si prakticky zabezpečí postup na ME 2019, ktoré sa uskutočnia za účasti 24 tímov v štyroch krajinách - Francúzsku, Slovinsku, Belgicku a Holandsku. Slovenskí volejbalisti patria k najúspešnejším športovým kolektívom v krajine, na záverečnom turnaji ME nechýbali sedemkrát za sebou (od roku 2007) a v januári môžu osláviť jubilejný 10. postup na kontinentálny šampionát.

Zápas s Čiernou Horou a rovnako aj celý rok 2019 sa bude niesť v znamení osláv 100. výročia organizovaného volejbalu na Slovensku, a preto Slovenská volejbalová federácia pripravuje na všetky domáce zápasy pre fanúšikov bohaté sprievodné aktivity. Diváci v hale na Klokočine sa môžu tešiť na kvalitný volejbal a veľa zábavy.

Vstupenky na zápas s Čiernou Horou sa budú predávať na konkrétne miesta v troch etapách. Do konca novembra bude cena vstupenky 6 eur, do konca decembra 7 eur a na mieste 8 eur. Pri príležitosti 100. výročia slovenského volejbalu dostane 100 fanúšikov, ktorí sa zapoja do súťaže na facebooku Slovenskej volejbalovej federácie, vstupenku zdarma.

Na mape

Top