LAS MIGAS – Flamenco female quartet /ESP/

LAS MIGAS – Flamenco female quartet /ESP/

Dátum: 15. mája 2019
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Streda
15
Máj 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
LAS MIGAS – Flamenco female quartet /ESP/

Popis podujatia

Las Migas začali svoju kariéru v roku 2004, keď sa rozhodli vytvoriť skupinu Marta Robles, Silvia Perez Cruz (do roku 2011) a Isabelle Laudenbach (do roku 2013), všetci študenti z Escola Superior de Musica de Catalunya. Lisa Bause (do roku 2013). Išlo len o to, že už boli odmenení za najlepšiu cenu Flamenco skupiny Institut de Juventud (INJUVE), čo znamenalo kvalitatívny krok vpred v ich kariére, viedol ich k hraniu na rôznych akciách, ako je Tarantos, Mercat de Musica Viva de Vic, Flamenco Festival Ciutat Vella, la Pedrera, a prehliadnuť niekoľko festivalov v Taliansku, Holandsku, Maďarsku, Bulharsku, Francúzsku a Tunisku.
Podieľali sa na nahrávaní albumu La Marato 2007 TV3 (katalánskej televízie)
Las Migas predstavujú silné vokály, tancujúce husľové línie, zmyselnú choreografiu a optimistický rytmus gitary. Las Migas kvarteto vytvára fascinujúcu zmes flamenca a stredomorských hudobných štýlov zo Španielska.
Štyri ženy Las Migas pochádzajú zo štyroch rôznych miest, ktoré sa rozprestierajú nielen v geografii Španielska, ale aj v kultúrnej rôznorodosti. Všetky prišli do skupiny s jednou spoločnou vášňou a tou je flamenco. Môžete to počuť v rytmoch gitaristov, v túrateľných husľových líniách a v surovej sile vokálov. Carmona je tiež nadaná tanečnica.

Vstupné/Entry:20,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Rezervácie:
info@bluenote.sk alebo na tel.čísle
032/744 00 08 a 0902 608 912Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top