Letné shakespearovské slávnosti 2022

Letné shakespearovské slávnosti 2022

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Spravte radosť svojim blízkym na Vianoce darčekovým poukazom na predstavenia Letných shakespearovských slávností 2022

Letné shakespearovské slávnosti sú najväčším a najstarším divadelným festivalom svojho druhu na Slovensku. Festival sa po prvý krát konal v Bratislave v roku 2001. Brilantné Shakespearove hry i jedinečná atmosféra letných večerov sú od začiatku mimoriadne príťažlivé pre špičkových tvorcov a nadšených divákov. Vždy sú sviatkom divadla a naviac v netradičnom open air priestore Bratislavského hradu.

Letné shakespearovské slávnosti 2022 sa budú konať v mesiaci júl a august 2022. Pripravovaný ročník LSS Slovensko má  predbežne naplánované premiérové naštudovanie titulu HAMLET v réžii Pavla Kheka a inscenácie DVAJA PÁNI Z VERONY , KOMÉDIA OMYLOV a hosťujúce predstavenia z Prahy a  Ostravy.

K dispozícii sú darčekové poukazy v hodnote 33,- Eur a 23,- Eur . Po zaplatení obdržíte darčekový poukaz mailom. Obdarovaný si ich bude môcť uplatniť na konkrétne predstavenia a konkrétne miesta prednostne pred zahájením online predaja vstupeniek.

V prípade, že by sme z dôvodu vládnych nariadení boli nútení festival zastaviť alebo neuskutočniť , platby za darčekové poukazy budú vrátené.

Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na Vás v lete 2022 
Letné shakespearovské slávnosti


DARČEKOVÝ POUKAZ NA PREDSTAVENIA LETNÝCH SHAKESPEAROVSKÝCH SLÁVNOSTÍ 2022

si budete môcť uplatniť nasledovne:

-   pred spustením oficiálneho predaja v mesiaci apríl – máj 2022 Vám na mail, ktorý ste uviedli pri zakúpení poukazu, príde informácia o programe  festivalu spolu s unikátnym kódom na prednostnú výmenu poukazu za vstupenky

-   budú Vám ponúknuté prednostne najlepšie miesta už na konkrétne predstavenia

-   prednostný predaj vstupeniek bude realizovaný na stránke www.wshakespeare.sk a v sieti TICKETPORTALTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top