Leto s/pod hviezdami: LA GIOIA

Leto s/pod hviezdami: LA GIOIA

Dátum: 23. júla 2021
Miesto: dolné nádvorie Beckovského hradu
Adresa: Beckov 180, Beckov

Na Hrade Beckov pod šírim nebom vystúpi La Gioia a ich originálne a hudobne nápadité úpravy známych slovenských, českých hitov.

Vstupenky

Piatok
23
Júl 2021
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Leto s/pod hviezdami: LA GIOIA
23.7.2021 o 20:00 hod. - Voľné sedenie

Popis podujatia

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET!

Hudobné teleso LA GIOIA je synonymom jedinečného spojenia operného spevu v štýle belcanto a populárnej hudby. Je zoskupením troch spevákov, vytvárajúcich pop – operný štýl a je ojedinelým svojho druhu v strednej Európe. Repertoár tria tvoria nielen skladby svetovej hudobnej scény, ale najmä originálne a hudobne nápadité úpravy známych slovenských, českých hitov, ktoré v podaní LA GIOIA znejú doteraz nepočutým, originálnym spôsobom. S isto mierou metafory môžeme konštatovať, že LA GIOIA vynáša opernú formu "na ulicu" a niečo z "ulice" zasa do atmosféry operných domov. Piesne v podaní LA GIOIA sú určené širokému publiku. Melódie tria útočia na dušu, hladia ju a otvárajú srdcia poslucháčov.
V nedávnej minulosti prešla LA GIOIA zmenou v obsadení, kedy pôvodného člena Petra Ďurovca, nahradil v triu mladý, talentovaný muzikálový spevák Martin Vetrák, ktorý má však, napriek mladému veku, množstvo interpretačných skúseností.
Pred druhou vlnou stihla LA GIOIA pokrstiť svoj najnovší album pod názvom Per lei (Pre ňu), ktorého krstným otcom sa stal Jano Baláž zo skupiny Elán.
Poslucháči sa môžu tešiť, pretože aj skladby z nového albumu budú znieť na koncerte pod šírim nebom na Hrade Beckov.
Ako špeciálny hosť tria vystúpi na hradnom koncerte aj rodák z neďalekého Nového Mesta nad Váhom - tenorista Marian Pavlovič.
LA GIOIA v preklade z talianskeho jazyka znamená radosť. A práve s radosťou, temperamentom a vášňou prichádza LA GIOIA, aby poslucháčom na Považí ponúkla jedinečný hudobný zážitok, umocnený monumentálnou a históriou dýchajúcou atmosférou priestorov Beckovského hradu.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top