Lord Norton a sluha James / Radničné hry

RADNIČNÉ HRY
Lord Norton a sluha James / Radničné hry

Dátum: 16. júna. 2019
Miesto: Nádvorie radnice, Trnava

Vstupenky

Nedeľa
16
Jún 2019
19:00
Lord Norton a sluha James / Radničné hry

Popis podujatia

Produkčná spoločnosť a umelecká agentúra LECA production v júni minulého roku uviedla túto legendárnu komédiu v novom šate a v novom obsadení. V predstavení si diváci môžu vychutnať nezameniteľný humor, veselé a netradičné príhody v skvelom hereckom obsadení v réžii Michala Vajdičku. Ak sa chcete príjemne pobaviť na inteligentnom a brilantnom humore plnom komických a nečakaných zvratov, príďte sa pozrieť na herecký koncert skvelých hercov Ľuboša Kostelného a Jozefa Vajdu a stráviť tak večer, na ktorý budete s úsmevom dlho spomínať.

Čo sa po dvadsiatich rokoch zmenilo?
V službách lorda Nortona v priebehu dvoch desaťročí James zostarol. Keby len to! Skončil dokonca v psychiatrickom ústave. Ale nechce sa zmieriť s tým, že lord Norton sa medzičasom pominul. Nového parťáka nájde v ošetrovateľovi, ktorý je kvôli svojmu pacientovi ochotný urobiť čokoľvek. Aj hrať jeho bývalého svojrázneho pána. Fantázia chovanca psychiatrického ústavu a jeho ošetrovateľa je bezbrehá. Text predlohy sa dá stále aktualizovať, posúvať, spoločne hľadali a stále hľadajú nové a nové gagy.
Pôvodnému Lordovi Nortonovi a sluhovi Jamesovi tlieskalo pred rokmi publikum všade kam prišli. Tak ako kedysi, aj teraz lord so svojím sluhom brázdia mestá i mestečká celého Slovenska. A zavítajú aj do Trnavy!

Réžia: Michal Vajdička
Účinkujú: Ľuboš Kostelný, Jozef Vajda

Na mape

Odporúčané

Top