MF ROBOTS + IGOR KMEŤO ml.

MMC + RANDAL CLUB
MF ROBOTS + IGOR KMEŤO ml.

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Igor Kmeťo

Funky spevák, ktorý je známy najmä spoluprácou so svojím otcom v skupine Kmeťoband.
V súčasnosti Igor pripravuje svoj druhý sólový album, ktorého cieľom je predčiť jeho debutový album JA SOM FUNKY, z ktorého sa predalo viac ako 11 000 kusov.

Igor Kmeťo ml., sa narodil 8. marca 1979 v Bratislave . Jeho hudobný talent sa prejavil už v 6-tich rokoch, kedy začal hrať na bicie nástroje. Svoje nadanie rozvíjal na štátnom konzervatóriu v Bratislave, kde sa venoval hre na saxofón a klavír. Ako 16-ročnému mu otec splnil sen a umožnil mu cestu do USA, kde sa venoval modernej hudbe. Profesionálnu hudobnú kariéru odštartoval v roku 2003, kedy vyšiel jeho prvý singel Bubamara. Album Bubamara má v dnešnej dobe na konte 60 000 predaných nosičov (multiplatinovú platňu). O rok neskôr (2004) Igor pozval na svoj album slovenskú rapovú jednotku Rytmusa. Spoločne nahrali hit Amen Savore, ktorý rotoval v slovenských i českých rádiách. Momentálne sa Igor popri nahrávaní sólového albumu venuje hudobnej produkcii vo vlastnom nahrávacom štúdiu Gitanorecords, kde vyprodukoval a nahral hudbu viacerým známym slovenským hudobníkom (Rytmus, Tina, Rick Bailey, Robo Opatovský, Lúza, Suvereno, Anita Soul, Monika Bagárová, Elpe, Gipsy Čáve a ďalší..

MF Robots

MF Robots založil Jan Kincaid, ústredná postava ikonických spoluzakladateľov moderneho soulu, funku i RnB - The Brand New Heavies, spolu s vynikajúcou speváčkou Dawn Joseph. Svoj prvý samostatný český koncert plánujú 17.októbra 2018 v Prahe v Lucerna Music Bare. Originálnu zmes funku, soulu i acid jazz, tanečných groovov, energiu aj sex-appeal - to všetko a ešte viac sľubuje kapela MF Robots.

MF Robots je skratka pre “Music for Robots”. Ale dodajme, že je to pravdepodobne ukážka typicky britského zmyslu pre humor Jana a Dawn. Ich muzika je totiž čertovsky živá a má na hony ďaleko ku kovovo-digitálnemu chladu dokonalých strojov bez duše. Má v sebe nespútanú krv a energiu, ktorá spoľahlivo zaútočí na všetky vaše čidlá a orgány.

Jan Kincaid a Dawn Joseph sa prvýkrát stretli v roku 2013, keď Dawn vystriedala N’Deu Dawenport na poste vokalistky v kapele The Brand New Heavies. Behom trojročnej spolupráce v štýlovotvornej kapele sa s Jánom Kincaidom zblížili umelecky aj ľudsky a v roku 2013 sa vydali vlastnou cestou. V roku 2016 vznikla kapela MF Robots.

”Žijeme v divnej dobe,” vraví Jan Kincaid, ”umelci na to zákonite, správne a citlivo reagujú. A to je pravdepodobne dôvod, prečo máme toľko spevákov a autorov, ktorí v súčasnej dobe spievajú depresívne piesne. Ale niekto občas musí poskytnúť ventil, aby sa mohol uvoľniť pretlak. Aspoň pre krátky únik. Napríklad funkova párty, na ktorej na chvíľu vystúpiš z všednej reality , odreaguješ sa, budeš sa tešiť a baviť. To je naša rola. To je to, čo robíme.”

Presný groove kapelníckych paličiek Jana Kincaida a nezameniteľný hlas, šarm a energia Dawn Joseph, v koncertnej zostave skvele MF Robots doplňuje šestica skvelých britských hudobníkov: klávesista Alex Montaque, basgitarista Nathaniel Adamson, gitarista Mark Beaney, Saxofonista Benjamín Treacher, Graeme Flowers s trúbkou a skúsená vokalistka Senab Adekunle, ktorá okrem Dawn Joseph spievala doprovodné vokály napríklad i so slávnou Adéle.

 

Galéria

picture MF ROBOTS + IGOR KMEŤO ml.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - MF ROBOTS + IGOR KMEŤO ml. - 18.10.2018 o 19:00 hod.

Predstavenie MF ROBOTS + IGOR KMEŤO ml., ktoré sa malo konať dňa 18.10.2018 o 19:00 hod. v Majestic Music Club , je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top