MM  Kabaret :  S  Oldom  Hlaváčkom  riskujúcim

MM Kabaret : S Oldom Hlaváčkom riskujúcim

Dátum: 15. apríla 2019
Miesto: DK Zrkadlový háj, Bratislava

Vstupenky

Pondelok
15
Apr 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
MM Kabaret : S Oldom Hlaváčkom riskujúcim
DK Zrkadlový háj

Bratislava

Popis podujatia

Miesto : DK Zrkadlový háj , 15.04. 2019 o 19:00 h.

 

MM Kabaret: S OLDOM HLAVÁČKOM RISKUJÚCIM

 

MM Kabaret Milan Markovič a Páni bratisa uvádzajú program NIEKTO PRÍDE.  Program tejto trojice z produkcie MM Kabaretu, bol pôvodne komponovaný pre pravidelné mesačné vystúpenia v hoteli Devín v Bratislave. Ide o návrat kabaretu v jeho pôvodnom zmysle. Je teda plný humoru, skečov, virtuóznej hudby, zapájania divákov, nečakaných situácií. Glosovanie nášho spoločenského a politického života sú neoddeliteľnou súčasťou všetkých našich programov. 

Aprílový MM kabaret  S OLDOM HLAVÁČKOM RISKUJÚCIM

Zvládne aj kabaretné javisko? Nebude mu chýbať Hostinec pod gaštanom? Prezradí aj to čo nechcel? Doteraz nepoznáme odpovede. Prisľúbil však, že pätnásteho apríla príde a nebude prekážať. Ktovie, či dobre urobil. Pravidlá MM KABARETU sú neúprosné a zložité už aj preto, že ich sami nepoznáme. Ale všetko sa dá najlepšie posúdiť z hľadiska. Tešíme sa na posudky! Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top