Matrioshka Mecheche : KORBEN DALLAS + B-Complex

Matrioshka Mecheche : KORBEN DALLAS + B-Complex

Dátum: 17. novembra 2019
Miesto: Tabačka Kulturfabrik, Košice

Vstupenky

Nedeľa
17
Nov 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Matrioshka Mecheche : KORBEN DALLAS + B-Complex

Popis podujatia

Multižánrový festival MATRIOSHKA vyvrcholí oslavou Medzinárodného dňa študentstva a spomienkou na Nežnú revolúciu podujatím s názvom MATRIOSHKA MECHECHE. Koncertom kapiel Korben Dallas a B-Complex bude predchádzať diskusia na tému „Deti rozdelenej Európy“, ktorej sa zúčastnia aj samotní interpréti . Počas večera bude tiež v Tabačke prebiehať neformálny trh neziskoviek, občianskych združení a nadácií spolupracujúcich so študentmi a mladými ľuďmi, na ktorom sa môžete dozvedieť niečo o ich súčasných aktivitách a plánoch do budúcna, nadviazať nové kontakty alebo sa len tak voľne porozprávať.

Časový harmonogram:
17:00 Neformálny trh neziskoviek ,občianskych združení a nadácií
17:00-18:30 Diskusia: „Deti rozdelenej Európy“
19:00 Koncert Korben Dallas (spoplatnený)
21:00 Koncert B-Complex (spoplatnený)

Korben Dallas sa za niekoľko rokov vypracovali z undergroundovej scény na jednu z najžiadanejších slovenských klubových a festivalových kapiel. Ich prelomový album Karnevalová vrana (2013) im priniesol tri ceny Radio_Head Awards, vrátane ceny pre najlepší singel (Otec) a ceny pre najlepšiu koncertnú kapelu. Najnovším albumom Korben Dallas je Bazén (2019).

B-complex je úspešný slovenský export. Drum&bass projekt, ktorý prerazil najmä vďaka hitu Beautiful Lies je známy na dnb scéne po celom svete. Vďaka svojim skladbám remixom a skúsenostiam z klubov aj veľkých festivalov, je dnes B-complex zabehnutá slovenská značka. V roku 2015 Matia, ktorá za projektom stojí, ohlásila svoj comingout, a aj takto chce pomôcť propagovať toleranciu a slobodu byť samým sebou na Slovensku.

Cena vstupenky:
8 Eur – študenti ISIC/EURO 26, ZŤP, dôchodcovia- v predpredaji do 16. 11
10 Eur – nezľavnený - v predpredaji do 16.11
12 Eur – jednotný lístok , predaj na mieste v deň konania od 15:00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top