Maugli

Bratislavské bábkové divadlo
Maugli

Dátum: 13. júna 2021
Miesto: Istropolis, Škultétyho 5, Bratislava
Adresa: Škultétyho 5, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
13
Jún 2021
10:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Maugli
Nedeľa
13
Jún 2021
14:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Maugli

Popis podujatia

Pohybovo – bábková inscenácia pre deti na námet kutovej knihy džunglí.


Tvoja stopa je mojou stopou, tvoj brloh je mojím brlohom. Počujete to chvejivé zunenie? Džungľa dnes vydáva celkom iné zvuky než v ostatných obdobiach roka. Nastáva Čas nových zvukov. A kto má tento čas najradšej? No predsa Mauglí. Dnes sú však všetci na nohách, pretože Mauglí zmizol. Čo ak sa niekde stratil? Čo ak ho uniesli opice alebo Pruhovaní? Čo ak džungľu opustil a už sa nevráti? Džungľa musí vziať stopovanie do vlastných rúk. Spolu s vlčou svorkou, medveďom Balúom, panterom Bagírom, so slonom Thá či s hadom Kaa sa vyberieme na cestu divočinou. Pohybovo-bábková inscenácia pre deti vznikla na námet kultovej Knihy džunglí od Rudyarda Kiplinga.
Zbystrite zmysly a vydajte sa s nami hľadať stopy po nezvestnom Mauglím vo farbách, vôňach a rytmoch džungle. Treba však postupovať opatrne, lebo iba nohy kráčajúce bez hluku, oči vidiace v tme a uši, čo v brlohu zachytia najslabší závan vetra, môžu nájsť cestu na miesto, ktoré je skutočným DOMOVOM.


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Predloha: Rudyard Kipling Réžia, libreto: Mária Danadová, Monika Kováčová Dramaturgia: Peter Galdík Scéna, bábky, kostýmy: Ivana Macková Hudba: Daniel Špiner Pohybová spolupráca: Mária Danadová Žonglérska spolupráca: Filip Hajduk Svetelný dizajn: Lukáš Kubičina
Účinkujú: Miriam Kalinková, Ľubomír Piktor, Lukáš Tandara, Jazmína Piktorová a. h., Ľuboš Janák a. h.


vstupné: 6,00 €
5+
60 minút
.................................................................................................................................................................Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top