Medzinárodný festival jazzovej hudby na akordeóne

Medzinárodný festival jazzovej hudby na akordeóne

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Medzinárodný festival jazzovej hudby na akordeóne
"Lietajúce ruky"

Prvý ročník tohto festivalu ponúka vynikajúce kapely a špičkových interprétov s virtuóznou technikou. Počas troch dní sa na troch koncertoch predstavia:

08.11. GES Club Košice - Jazzové duo z Maďarska,
Virtuózo akordeonista Zoltán Orosz a na perkusiách Kornél Horváth

09.11. Aula, Spoločenské centrum Košice - Jazzový Quartet z Poľska,
Skvelý klavirista Zbigniew Jakubek, gitarista Damian Kurasz, basgitara Tomasz Grabowy a bicie Maksymilian Olszewski

10.11. Aula, Spoločenské centrum Košice – vynikajúci orchester s jazzovým repertoárom zo Slovenska
Slovak accordion orchestra a sólista Boris Lenko

Viac info na facebooku!

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Medzinárodný festival jazzovej hudby na akordeóne - 8.11., 9.11., 10.11. 2018 o 18:00 hod.

Predstavenie Medzinárodný festival jazzovej hudby na akordeóne, ktoré sa malo konať dňa 8.11., 9.11., 10.11. 2018 o 18:00 hod. v GES Clube Košice a AULA spoločenské centrum Košice, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 7.11., 8.11., 9.11. 2019 o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 8.12.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 8.12.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 8.12.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top