Megakoncert Michal David

Megakoncert Michal David

Dátum: 6. septembra. 2019
Miesto: Stredisko Lúč, Zemplínska Šírava Michalovce

Vstupenky

Piatok
6
Sep 2019
19:00
Megakoncert Michal David

Popis podujatia

Michal David - megakoncert amfiteáter Zemplínska Šírava, stredisko Lúč , 19:00 hod.

OZNAM!
V PRÍPADE NEPRIAZNIVÉHO POČASIA SA PODUJATIE USKUTOČNÍ V CHEMKOSTAV ARÉNE, ŠPITÁLSKA 1259/13, 071 01 MICHALOVCE

Príďte si vypočuť a zaspievať najväčšie hity, jedného z najznámejších interpretov v Československu, na Zemplínskej šírave. 

Bude na živo počuť hity hity ako: Nonstop, Nenapovídej, Decibely lásky a mnoho ďalších.

Neváhajte a kúpte si zvýhodnenú vstupenku už dnes za 21€. Cena na mieste bude 23€.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Megakoncert Michal David - 16.9.2019 o 19:00 hod.

Podujatie Megakoncert Michal David, ktoré sa malo konať dňa 16.9.2019 o 19:00 hod. v Zemplínska Šírava, Michalovce, je ZMENENÉ! Podujatie sa uskutoční v novom termíne: 6.9.2019 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 6.9.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 6.9.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 6.9.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top