Miloš Meier Drumming Syndrome

Miloš Meier Drumming Syndrome

Dátum: 9. februára 2019
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Sobota
9
Feb 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Miloš Meier Drumming Syndrome

Popis podujatia

Dátum/Date: 9.2.2019 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom


Špeciálne vystúpenie jedného z najuznávanejších a najvyťaženejších bubeníkov v Českej republike, Miloša Meiera.
Jeho bubenícke koncerty, nazvanej "Drumming Syndrome", už vyše 6 rokov získavajú čoraz väčšiu pozornosť fanúšikov a hudobných kritikov. Vďaka Milošová spolupráci s velikánmi českej hudobnej scény (Michal Pavlíček, Kamil Střihavka, BSP, Supergroup.cz, Daniel Landa, Pražský Výber, Stromboli, Wanastowi Vjecy, Aneta Langerová, ...) lákajú jeho vystúpenie veľa muzikantov a hudobných fajnšmekrov. Jeho pôsobenie v kapele DYMYTRY zase privedie veľa fanúšikov rockového a metalového žánru.
V programe bubenícke show Drumming Syndrome hrá Miloš Meier veľa bubeníckych sól, skladby kapiel, v ktorých pôsobia a tiež skladby, ktoré sú špeciálne namiešané na tento projekt. Milošová extrémne energické bubnovanie a vysoká hráčska technická zručnosť dáva vystúpenia jedinečný a originálny zážitok. Všetko je potom doplnené o vizuálnu pódiovú show.

Vstupné/Entry: 8,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Miloš Meier Drumming Syndrome - 30.11.2018 o 20:00 hod.

Predstavenie Miloš Meier Drumming Syndrome, ktoré sa malo konať dňa 30.11.2018 o 20:00 hod. v Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 09.02.2019 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 31.12.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 31.12.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 31.12.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top