Mystery kvíz o Netflixových seriáloch

Mystery kvíz o Netflixových seriáloch

Dátum: 27. augusta 2020
Miesto: Andersen Cafe and Bar Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
27
Aug 2020
18:00
Mystery kvíz o Netflixových seriáloch

Popis podujatia

Pozývame vás na Mystery kvíz o najznámejších Netflixových seriáloch, ktoré určite poznáte, aj keď ste ich možno všetky nevideli. Môžete sa naň tešiť už vo štvrtok 27. augusta o 18:00 v Andersen Cafe and Bar na Rajskej 7 v Bratislave.

 

Zapojiť sa môžu 2 – 4-členné tímy, ktoré si zmerajú sily vo viacerých kolách. Ak sa vášmu tímu podarí umiestniť sa v top trojke, čakajú na vás skvelé ceny. Máme pre vás pripravené aj prekvapenie! Na záver vylosujeme zo všetkých tímov jeden, ktorý vyhrá vstupenky na náš ďalší kvíz podľa vlastného výberu.

 

Či je vaším obľúbeným seriálom Witcher, Good Place, Stranger Things, Sex Education, Black Mirror, 13 Reasons Why, či niečo úplne iné, príďte sa zabaviť s priateľmi a otestovať, čo všetko o nich viete. Nemusíte sa báť a ovládať každý jeden detail. Otázky budú len z toho najhlavnejšieho. 

 

Tak už neváhajte a nechajte sa zlákať príjemným prostredím a užiť si Netflix and chill.

 

Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite REGISTROVAŤ.

 

V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk alebo na náš Facebook

 

Dvere otvárame 17:30. O 18:10 zatvárame, ak prídete neskôr, zapojiť sa môžete až počas prestávky.

 

Ak ste už u nás vyhrali, alebo si kúpili voľný vstup na ľubovoľný kvíz, je nutné sa zaregistrovať. Bez registrácie nie je možné zúčastniť sa nášho Mystery kvízu len s voľnou vstupenkou.

 

#smemystery

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top