NAZARETH

NAZARETH

Dátum: 29. novembra. 2003 - 30. novembra. 2009
Miesto: , Bratislava, Prievidza

Vstupenky

Sobota
29
Nov 2003
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
NAZARETH

Piatok
26
Sep 2008
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
NAZARETH
Pondelok
30
Nov 2009
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané

Popis podujatia

Dátum/Date: 02.12.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

NAZARETH oslavuje svoje 50. výročie a na svojom Európskom turné v novembri a decembri zavíta aj do nášho klubu !!!
Nazareth patrí k prvej generácii skupín Hard & Heavy a od svojho založenia v roku 1968 výrazne charakterizuje stylový smer hard rock spolu s kapelami ako Led Zeppelin, Deep Purple, Uriah Heep a Black Sabbath.
S viac ako 60 miliónmi predaných nahrávok je Nazareth spolu s Simple Minds najúspešnejšou škótskou kapelou všetkých čias. Inými slovami: Nazareth patrí medzi priekopníkov svojho žánru.
Keď zaznejú klasiky ako sú „This Flight Tonight“, „Expect No Mercy“, „Hair Of The Dog“, „Dream On“ alebo „Love Hurts“ , vrátime sa späť do dobrého starého obdobia divokých sedemdesiatych rokov, ale aj zažijeme skupinu zblízka, ktorá pulzuje radosťou z hrania. Táto dôvera je tiež založená na úplne novom spevákovi kapely, v našom klube známom - Carl Sentance. Sentance ponúka dlhoročné skúsenosti ako frontman kapiel ako Krokus a Tokio Blade, rovnako ako spoluprácu s veľkými menami ako Geezer Butler (Black Sabbath), Paul Chapman (UFO), Vinny Appaice (Dio, Sabbath) alebo Don Airey (Deep Purple).
Veľmi očakávané európske turné Nazaretu od novembra 2018 prevedie skupinu aj do Nemecka, Rakúska a Švajčiarska.
Mať Nazareth v obývačke, bude určite skvelý zážitok !!!!

NAZARETH:
Pete Agnew - bas (zakladajúci člen)
Jimmy Murrison - gitara
Lee Agnew - Bubny
Carl Sentance - spev

Vstupné/Entry: 40,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.sk

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - NAZARETH - 2.12.2018 o 20:00 hod.

Predstavenie NAZARETH, ktoré sa malo konať dňa 2.12.2018 o 20:00 hod. v Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top