Neil Simon: Druhá kapitola (Chapter two)

Mestské Divadlo Trenčín
Neil Simon: Druhá kapitola (Chapter two)

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Komédia, ktorá má dušu!
Brilantná konverzačná komédia nekorunovaného kráľa broadwayských divadiel Neila Simona –označovaného ako Shakespeare našich čias, v ktorej sa vysporiadava s vlastnou životnou skúsenosťou. Smiech aj smútok štvorice postáv, ktoré bojujú s vášňou, samotou, láskou, pochybnosťami... Napriek tomu, že prežívajú zložité obdobie, s nádejou hľadia do budúcnosť a čakajú na moment, kedy vo svojich životoch otvoria druhú, šťastnejšiu kapitolu.

Odporúčame od 15 rokov.

Osoby a obsadenie:
George Schneider: Štefan Richtárech
Jennie Maloneová: Zuzana Mišáková
Fanny Medwicková: Diana Minarovičová
Leo Schneider: Jakub Ružička

Galéria

picture Neil Simon: Druhá kapitola (Chapter two)

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Neil Simon: Druhá kapitola (Chapter two) - 17.1.2019 o 18:30 hod.

Predstavenie Neil Simon: Druhá kapitola (Chapter two), ktoré sa malo konať dňa 17.1.2019 o 18:30 hod. v Kino Hviezda, Trenčín, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top