Niekto príde

MESTSKÉ DIVADLO ŽILINA
Niekto príde

Dátum: 20. novembra 2021
Miesto: Mestské divadlo Žilina - Štúdio
Adresa: Horný Val 1/3, Žilina

Vstupenky

Sobota
20
Nov 2021
19:00
Niekto príde

Popis podujatia

On a ona si prichádzajú obzrieť svoj nový dom na opustenom fjorde. Počiatočné nadšenie nad krásou domu vyprchá, keď ženu prepadnú obavy z toho, že niekto príde. A je to naozaj tak. Náhle sa objavuje predchádzajúci majiteľ ich domu a ako sám tvrdí, chce dvojicu len poznať. Idyla vysnívaného pokojného prežitia dní na opustenom mieste dostáva trhliny.
Dramatický debut najhranejšieho nórskeho dramatika po Ibsenovi Jona Fosseho.

Autor: Jon Fosse
Réžia: Eduard Kudláč
Scéna a kostýmy: Eva Kudláčová-Rácová

Účinkujú:
Ona: Iveta Pagáčová
On: Ján Dobrík
Muž: Michal Koleják

HRÁME V REŽIME OTP

Na základe semaforu pre kultúrne podujatia, v snahe zabezpečiť čo najbezpečnejšie prostredie a vzhľadom na rýchle šírenie delta variantu ochorenia COVID-19 hráme pre vás v režime OTP - očkovaní, testovaní a tí, čo COVID-19 prekonali.

Za osobu v režime OTP sa považuje osoba plne očkovaná *; osoba, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR/LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu; a osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami.

* Pod plne zaočkovanou osobou sa myslia osoby, ktoré sú 14 dní po druhej dávke dvoj-dávkovej vakcíny, alebo 21 dní po jedno-dávkovej vakcíne, alebo 14 dní po akejkoľvek dávke, ak osoba prekonala ochorenie COVID-19 za ostatných 180 dní.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Niekto príde
picture Niekto príde
picture Niekto príde
picture Niekto príde
picture Niekto príde
picture Niekto príde
picture Niekto príde
picture Niekto príde
picture Niekto príde

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Niekto príde - 3.4.2021 od 18:00hod. - 5.4.2021 do 18:00hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Niekto príde, ktoré sa malo konať dňa 3.4.2021 od 18:00hod. - 5.4.2021 do 18:00hod. U Vás doma Online, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 9.4.2021 od 18:00 - 11.4.2021 do 24:00hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top