O Rybárovi a Zlatej rybke

Bratislavské bábkové divadlo
O Rybárovi a Zlatej rybke

Dátum: 24. marca 2019 - 9. februára 2020
Miesto: Istropolis, Škultétyho 5, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
24
Mar 2019
14:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
O Rybárovi a Zlatej rybke
Nedeľa
9
Feb 2020
10:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
O Rybárovi a Zlatej rybke
Nedeľa
9
Feb 2020
14:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
O Rybárovi a Zlatej rybke

Popis podujatia

Marta Guśniowska
O Rybárovi a Zlatej rybke

Groteskná rozprávka o tom, čo (ne)máme.

„Keby som tak bola len o trochu bohatšia!“ Sťažuje sa naša rozprávková Baba svojmu mužovi Rybárovi. Čo to ale znamená – byť bohatší? Mať krajšie šaty? Nový telefón? Všetky tie fajnové hračky z výkladu? Alebo nebodaj, obrovskú vaňu s bublinkami? A nestratím sa medzi toľkými vecami? A nestratím teba? Tradičná rozprávka, ktorá vo svojom javiskovom prevedení spolupracuje s kúzlom a zázrakom a spolu vytvárajú svet Teba a Mňa a mora okolo nás, v ktorom sa učíme plávať.

réžia: Paulína Belická
scéna, kostýmy, bábky: Mária Bačová
hrajú: Jaroslava Hupková, Róbert Laurinec

vstupné: 4,00 €
3+
55 minútTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Popolvár - 24.3.2019 o 10:00 a 14:30 hod.

Predstavenie Popolvár, ktoré sa malo konať dňa 24.3.2019 o 10:00 a 14:30 hod. v Istropolis, Škultétyho 5, Bratislava, je ZMENENÉ! Namiesto uvedeného predstavenia sa uskutoční predstavenie O Rybárovi a Zlatej rybke v pôvodnom termíne v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 27.3.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 27.3.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 27.3.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top