Operné gala 2015 - benefičný koncert

Operné gala 2015 - benefičný koncert

Dátum: 18. augusta 2015
Miesto: Drevený evanjelický artikulárny kostol, Kežmarok

Vstupenky

Utorok
18
Aug 2015
17:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Operné gala 2015 - benefičný koncert

Popis podujatia

Dátum/Date: 18.08.2015 o 17:00
Miesto konania/Place of event: Drevený evanjelický artikulárny kostol, Kežmarok

Popis/Description:

Po minuloročnom úspešnom koncerte pozýva občianske združenie Opera Slovakia na svoj druhý Operný benefičný galakoncert - Operné gala 2015.

Koncert sa uskutoční pod záštitou Petra Dvorského.

Portál Opera Slovakia oslavuje štvrté výročie od svojho založenia a pri tejto príležitosti sa uskutoční druhý operný benefičný galakoncert v Drevenom evanjelickom artikulárnom kostole v Kežmarku s vynikajúcim speváckym obsadením. Kostol bol ako kultúrna pamiatka v rámci zápisu súboru Drevených chrámov v slovenskej časti Karpatského oblúka zaradený do zoznamu UNESCO v roku 2008.

Druhý ročník operného galakoncertu sa uskutoční 18. augusta 2015 o 17. hod. Sólistami večera budú Štefan Kocán, v súčasnosti vo svete najžiadanejší slovenský operný basista, sólista popredných svetových operných domov, napr. Metropolitnej opery New York, milánskej La Scaly, Viedenskej štátnej opery a inde, úspešná mladá slovenská operná speváčka Patricia Janečková, Peter Kellner, sólista Opery v rakúskom Grazi a Titusz Tóbisz, sólista Opery Štátneho divadla v Košiciach. Účinkujúci vystúpia s klavírnym sprievodom Júlie Grejtákovej, korepetítorky Opery ŠD v Košiciach, Opery SND, hlavnej korepetítorky súťaže Musica Sacra v Ríme ako aj hlavnej korepetítorky a dramaturgičky Opera Slovakia.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top