Ozdravný pobyt pre onkologických pacientov

Ozdravný pobyt pre onkologických pacientov

Dátum: 18. septembra. 2018
Miesto: ELFO CLUB, Malinovo

Vstupenky

18.-21.
Sep
2018

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Ozdravný pobyt pre onkologických pacientov
18. - 21.9.2018

Popis podujatia

Milí priatelia, dovoľujeme si vás pozvať na
retreat pre onkologických pacientov
ktorý bude viesť samotný Majster Zhen Hua Yang z Číny a ktorý sa uskutoční
18.-21.9.2018 na Slovensku

Majster Zhen Hua Yang je zakladateľom kaligrafického zdravia, vrátane kaligrafickej jogy. Od ranného detstva sa zdokonaľoval v bojových umeniach a liečiteľských praktikách. Pochádza z rodiny s vyše 400 ročnou tradíciou rodinného systému bojových umení Yang Mian, ktorý rozvíja výbušnosť a vnútornú energiu na liečenie pomocou prirodzených pohybov. Učeniu čínskych bojových umení, Qi Gongu, konfucionizmu (hlavným bodom je rešpekt k sebe a k iným ľuďom), taoizmu (všetko je spojené a prúdiace), budhizmu (šťastie) a čínskej filozofii sa Majster Yang venuje viac ako 50 rokov.

Jeho poznanie je rozsiahle a hlboké, akumulované nielen interakciou s ostatnými učiteľmi, ale tiež jeho vlastnými poznatkami a realizáciou. Majster Zhen Hua Yang pracuje so širokým spektrom študentov z rôznych oblastí a vyučuje prakticky využiteľné spôsoby ako pracovať s vlastnou energiou – precítiť ju, kontrolovať, prijímať, vytvárať ju a využívať na samoliečbu.

Majster Zhen Hua Yang má na rakovinu jednoduchú teóriu: Rakovina prichádza, aby s nami komunikovala, že chce niečo zmeniť v našej mysli.
Počas štvordňového retreatu sa naučíte ako pomôcť svojmu telu sa uzdraviť po chemoterapii, prípadne ako ho pred chemoterapiou posilniť.

Majster sa bude venovať týmto štyrom tematickým okruhom:
1. Zvýšeniu obsahu kyslíku vo vašom tele. Kyslík je výživou pre bunky tvojho tela. Kyslík zlepšuje cirkuláciu krvi a krvné bunky oddeľuje od seba, aby boli schopné dodať kyslík (energiu) a výživu čo najväčšiemu počtu tvojich buniek

2. Zvýšenie vnútornej teploty tela. Nie zvonku saunou, ale zvnútra lepšou cirkuláciou krvi. Tam, kde je teplo, tam prúdi energia a bunky vibrujú vyššie. A my sa naučíme túto teplotu dosiahnuť a distribuovať po tele. Nie fyzickým cvičením, ale vnútorným cvičením.

3. Zbavenie sa strachu. Myseľ pri tomto ochorení upadá do programov strachu, ktorými nervový systém kŕmi každú našu bunku. Strach nás paralyzuje na mentálnej úrovni. Tam, kde je strach, nie je láska. Dajte si lásku a strach zmizne.

4. Strave vhodnej pre onkologických pacientov. Naučíte sa akou stravou posilňovať orgány, aby boli potraviny liekom. Majster bude variť a každý z vás bude mať možnosť všetko ochutnať a pýtať sa na akékoľvek otázky týkajúce sa prípravy jedla.

Je to také jednoduché, až je to neuveriteľné. Hľadáme komplikované, lebo neveríme sami sebe, že tak jednoduchým spôsobom, bez vzdelania, by to išlo. Ak naplníme tieto štyri body, tak náš srdcovo-cievny systém sa začne spájať s každou bunkou a prinesie jej kyslík, teplo, pocit lásky. To je to, čo rakovinové bunky nemajú rady a uspí ich to.
A postupom času, ako bunky nášho tela odumierajú a rodia sa nové, ak zotrváme vo viere, tak tie nové už nebudú mať programy spúšťajúce rakovinu.

A čo je najdôležitejšie?
Je jedno, akou technikou, receptom alebo cestou si zvýšite kyslík, vnútornú energiu a dodaním lásky sa zbavíte strachu. Dôležité je veriť vo vnútri a každý deň dodať svojmu telu a duši v pevnej a neoblomnej viere a v tichosti voči okoliu kyslík (energiu), teplo (cirkuláciu), lásku (vibráciu) . Viera je to, čo vás choroba má naučiť. Ale nie viera tak, že odriekam afirmácie, že prosím iba sily vonku o pomoc…. Nie. Viera, že svojimi skutkami navonok demonštrujem vieru v niečo, lebo chcem zodpovednosť za svoje zdravie vziať do vlastných rúk. Viera, že som schopný vnútornej zmeny, ktorá bude trvalá.

Súčasťou retreatu bude aj Večer otázok a odpovedí s Majstrom, 20.9.2018, kedy vám bude odpovedať na akúkoľvek otázku spojenú so zdravím, ktorú vo vnútri máte a hľadáte informáciu k vlastnému posunu za pravdou. Na tento večer môžete pozvať dokonca aj blízkych ľudí, ktorí sa retreatu z nejakého dôvodu zúčastniť nemôžu, ale majú záujem vypočuť si Majstrove odpovede na svoje otázky.

Pred začatím retreatu bude realizovaný odber vzoriek krvi každého účastníka, ktorý dá súhlas. Rovnako bude realizovaný odber vzorky krvi po ukončení retreatu, aby mohol každý účastník sám vidieť liečivý účinok na kvalitu krvi, ktorá je v procese liečenia najdôležitejšia. Aby mohol pochopiť hlbší zmysel cvikov priamo na sebe.

Účasť na retreate nevyžaduje žiadne špeciálne fyzické a mentálne schopnosti. Retreat je vhodný pre pacientov po chemoterapii alebo pred začatím chemoterapie, ale aj pre tých, ktorí sa zaujímajú o prevenciu voči tomuto ochoreniu, či pomoci iným s týmto ochorením.

Ďalšou súčasťou bude aj liečivý koncert speváčky Simrit, predstaviteľky New Age hudobného žánru, ktorý sa uskutoční dňa 18.9.2018 vo večerných hodinách.

Cena retreatu je 400

V cene je zahrnuté:
• cvičenie s Majstrom Zhen Hua Yangom
• posilňujúca polievka počas desiatovej prestávky
• ľahké občerstvenie ovocím počas popoludňajšej prestávky pitný režim počas celého retreatu
• prenájom spoločných miestností na cvičenia tlmočenie do slovenčiny
• asistencia certifikovaných inštruktoriek Majstra Zhen Hua Yanga z Lighthouseclubu lístok na koncert Simrit
• doprava na miesto koncertu z miesta retreatu lekársky dozor prvej pomoci počas retreatu
• náklady na analýzu vzoriek krvi každého účastníka pred začatím a po ukončení.
V cene retreatu nie je zahrnuté:
• ubytovanie
• strava - raňajky, obed, večera

Cenu sú v ubytovacom zariadení ELFO Club-u dohodnuté nasledovne:

1/ Dvojposteľové izby s prístelkou: cena za posteľ 17€ za noc a 12€ za prístelku za noc;
2/ Športová izba (izba s 5 postelami alebo 7 postelami): 12€ za posteľ na noc;
3/ Prístelky vo welness: 10€ za prístelku na noc;
Ubytovať sa musí každý účastník sám podľa voľby z ponuky. Ubytovať sa je možné od večera 17.9.2018, čo aj odporúčame. Počet lôžok je limitovaný. Rezervácia ubytovania je možná priamo - ELFO CLUB.

STRAVA počas retreatu:
Raňajky 4€, Obed 6€ (polievka a hlavné jedlo), Dezert 1,5€, Večera 4€.
Prípadné alergie či iné obmedzenia prosíme nahlásiť pri registrácii na recepcii miesta konania - ELFO CLUB. Na mieste konania podujatia je zakázané konzumovať vlastné nápoje a jedlá. Stravu je potrebné uhradiť do 18.9.2018 do 10 hod. Stravu si môžu objednať ubytovaní a aj neubytovaní účastníci retreatu.

Na cvičenia je potreba si priniesť vlastnú podložku (joga mat) a malý vankúšik pod hlavu. Odporúčame vzdušné oblečenia, voľné najmä v oblasti brucha, teplé ponožky a teplú mikinu.

Orientačný denný program (upraví sa 7 dní pred začatím retreatu):
Raňajky: 6,30-7,00
Blok cvičení 1: 7,30-9,30
Desiatová prestávka: 9,30-10,00
Blok cvičení 2: 10,00 - 12,00
Obed: 12,00- 13,00
Oddych na izbách, alebo na podložkách v cvičebni: 13,00-14,0
• Blok cvičení 3: 14,00-15,00
• Poobedňajšia prestávka: 15,00 - 15,30
• Blok cvičení 4: 15,30 - 17,30
• Večera: 17,30-18,30
• Večerný kľud na izbách: od 20,00
Odporúčanie Majstra Zen Hua Yanga - na workshop nedochádzať, ale byť ubytovaný v mieste podujatia alebo niekde veľmi blízko.
Odporúčania Lighthouseclubu - počas retreatu sa venovať iba sebe. Vypnúť mobily a notebooky a naozaj sa venovať téme vlastného zdravia. Naplno nasávať poznania o skutočnej pravde zdravia od Majstra Zhen Hua Yanga. Nestrácať čas na zbytočné rozhovory, telefonáty spojené s vonkajšími udalosťami a venovať sa iba sebe a vnútornému liečeniu.

viac informácií tu

Na mape

Top