listky.citylife.sk

PAVOL BARABÁŠ: SYMFÓNIA O ZEMI

Viva Musica! festival 2019
PAVOL BARABÁŠ: SYMFÓNIA O ZEMI

Dátum: 22. augusta 2019
Miesto: Stará tržnica, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
22
Aug 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
PAVOL BARABÁŠ: SYMFÓNIA O ZEMI
Stará tržnica

Bratislava

Popis podujatia

PAVOL BARABÁŠ:
SYMFÓNIA O ZEMI
Hudobno-obrazová pocta prírode

V septembri 2019 oslávi svoje okrúhle narodeniny slovenský režisér, kameraman a medzinárodne najúspešnejší slovenský dokumentarista Pavol Barabáš. Pri tejto príležitosti sa organizátori festivalu Viva Musica! v spolupráci s Michalom Novinskim rozhodli pripraviť špeciálny koncert, ktorý návštevníkov prostredníctvom hudby prenesie na cestu okolo sveta: z útrob našej Zeme na najvyššie zasnežené vrcholy, zo zelených džunglí na zamrznuté, nehostinné póly, z neznámych krajín do Vysokých Tatier, od extrémneho dobrodružstva až po meditáciu a filozofiu iných kultúr. Barabáš žije príbehmi odohrávajúcimi sa za hranicou poznaného. Svoj pohľad na našu planétu už niekoľko desaťročí zachytáva vo svojich dokumentoch, za ktoré získal množstvo ocenení po celom svete. Na koncerte zaznie hudba Michala Novinského, Martina „Maoka“ Tesáka, Oskara Rózsu a Martina Maroša Barabáša v podaní Symfonického orchestra a zboru Viva Musica! pod taktovkou Michaely Rózsa Ružičkovej. Keďže filmy Pavla Barabáša sú najmä o tom, ako by sa mal človek správať k tejto planéte, záverečný koncert 15. ročníka festivalu Viva Musica! bude zároveň veľkou hudobno-obrazovou poctou prírode. 22. augusta 2019 v bratislavskej Starej tržnici.

Upozorňujeme návštevníkov, že z podujatia sa bude robiť zvukovo-obrazový záznam. 

Viac info na www.vivamusica.sk 

FB event

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Zľava pre držiteľov ZŤPS a ich sprievod je možné uplatniť iba cez hotline@ticketportal.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top