PETER MAZALÁN: ZIMNÁ CESTA

Viva Musica! festival 2020
PETER MAZALÁN: ZIMNÁ CESTA

Dátum: 11. augusta 2020
Miesto: Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, Bratislava
Adresa: Primaciálne nám.3, Bratislava

Vstupenky

Utorok
11
Aug 2020
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
PETER MAZALÁN: ZIMNÁ CESTA

Popis podujatia

11.8., 20:00, Zrkadlová sieň, Primaciálny palác, Bratislava
SCHUBERT/JELINEK: ZIMNÁ CESTA

Peter Mazalán (barytón, koncept, réžia), Peter Pažický (klavír), Jana Oľhová a Annamária Janeková (herecká akcia), Fero Király (sound art), Ján Ptačin (light design)

Operný spevák, scénograf, architekt a režisér – Peter Mazalán je nevšedne všestranne orientovaný umelec, ktorý má na svojom konte niekoľko medzinárodných úspechov a spoluprác. V súčasnosti sa venuje najmä autorským intermediálnym projektom prepájajúcim klasickú piesňovú a koncertnú literatúru so súčasnými divadelnými, performatívnymi a výtvarnými technikami. Zimná cesta (Winterreise) je jeho najnovším autorským projektom, ktorý vychádza z piesňového cyklu Franza Schuberta a rovnomennej prózy rakúskej spisovateľky Elfriede Jelinekovej, a je zároveň príspevkom k diskusii o téme autizmu.

Typ vstupeniek: VOĽNÉ SEDENIE

V prípade nepriaznivého počasia sa koncert presunie do Zrkadlovej siene Primaciálneho paláca.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ/CHANGED - PETER MAZALÁN: ZIMNÁ CESTA - 11.8.2020 20:00

Predstavenie PETER MAZALÁN: ZIMNÁ CESTA, ktoré sa malo konať dňa 11.8.2020 o 20:00 hod. v Záhrade Domu Albrechtovcov, Bratislava, je vzhľadom na nepriaznivú predpoveď počasia ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Zrkadlová sieň, Primaciálny palác, Bratislava.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top