listky.citylife.sk

PETER MAZALÁN: ZIMNÁ CESTA

Viva Musica! festival 2020
PETER MAZALÁN: ZIMNÁ CESTA

Dátum: 11. augusta 2020
Miesto: Záhrada Domu Albrechtovcov, Bratislava

Vstupenky

Utorok
11
Aug 2020
20:00

Aktuálne vypredané (možnosť zmeny!)

Ľutujeme, miesta na predstavenie predávané cez Ticketportal sú aktuálne vypredané, avšak môže nastať zmena tohto stavu!
PETER MAZALÁN: ZIMNÁ CESTA

Popis podujatia

11.8., 20:00, Záhrada Domu Albrechtovcov (Kapitulská ulica)
SCHUBERT/JELINEK: ZIMNÁ CESTA

Peter Mazalán (barytón, koncept, réžia), Peter Pažický (klavír), Jana Oľhová a Annamária Janeková (herecká akcia), Fero Király (sound art), Ján Ptačin (light design)

Operný spevák, scénograf, architekt a režisér – Peter Mazalán je nevšedne všestranne orientovaný umelec, ktorý má na svojom konte niekoľko medzinárodných úspechov a spoluprác. V súčasnosti sa venuje najmä autorským intermediálnym projektom prepájajúcim klasickú piesňovú a koncertnú literatúru so súčasnými divadelnými, performatívnymi a výtvarnými technikami. Zimná cesta (Winterreise) je jeho najnovším autorským projektom, ktorý vychádza z piesňového cyklu Franza Schuberta a rovnomennej prózy rakúskej spisovateľky Elfriede Jelinekovej, a je zároveň príspevkom k diskusii o téme autizmu.

Typ vstupeniek: VOĽNÉ SEDENIE

V prípade nepriaznivého počasia sa koncert presunie do Zrkadlovej siene Primaciálneho paláca.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Odporúčané

Top