PUTO

PUTO

Dátum: 24. októbra 2019
Miesto: Tatran Handball Aréna, Prešov

Vstupenky

Štvrtok
24
Okt 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
PUTO

Popis podujatia

PUTO – jedinečný hudobno-divadelný projekt Kataríny Knechtovej a folklórneho súboru Šarišan

"Miluj a nikdy sa nepretrhnú putá, ktoré nás spájajú. Puto k zemi, k domovine, k priateľom, k rodine, k ľuďom, k tradíciám...    

Lebo láska je puto, čo viaže zemekruh...

Projekt Puto je moderná hudobno-tanečná show, ktorej nosnými piliermi sú spev, tanec, ale hlavne emóciami a virtuozitou nabitá hudba v bravúrnej interpretácii Kataríny Knechtovej a jej skupiny, s fúziou popredného slovenského folklórneho súboru Šarišan a jeho vynikajúcej ľudovej hudby. Súčasné trendy smerujú opäť k návratu k tradíciám, k folklóru a vzájomného prepájania sa zo súčasnými modernými kultúrnymi prejavmi. Je to silné puto, ktoré nás spája s odkazom našich predkov. Predstavenie chce preto originálnym umeleckým pohľadom poukázať na silu lásky k zemi, k domovine, k priateľom, k rodine, k ľuďom, k tradíciám... Ale i lásky ľudskej, mileneckej..., lebo ako spieva Katka v jednej zo svojich piesní „Prežijú len milenci...“

Originalita projektu spočíva v tom, že je koncipovaný tak, aby svojím prepojením modernej a ľudovej hudby oslovil takmer všetky vekové kategórie doma i v zahraničí. Nosná myšlienka príbehu spočíva v sile puta, ktoré nás spája - viaže a je v nás hlboko zakorenené niekde v hĺbke nášho vnútra.

Projekt prináša mesto Prešov a Park kultúry a oddychu Prešov pri príležitosti 720. výročia udelenia mestských výsad Prešovu.

Réžia : Jaro Moravčík

Účinkujú: Katarína Knechtová s kapelou, folklórny súbor  Šarišan, sólisti  Martin Mikulášek a Viktória Pažitná

 

Vstupné: 7,20 € / 3,- € (vozičkári), deti do 6 rokov zdarma

Predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal a v pokladni
PKO Prešov, Hlavná 50.

Predaj vstupeniek pre vozičkárov iba v pokladni PKO.

Sedenie voľnéTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top