Paul van Dyk Off The Records tour 2022

Paul van Dyk Off The Records tour 2022

Dátum: 30. septembra 2022
Miesto: Distrikt7, Praha
Adresa: Veletržní 61, Praha 7 - Holešovice

Vstupenky

Piatok
30
Sep 2022
21:00

Aktuálne vypredané (možnosť zmeny!)

Ľutujeme, miesta na predstavenie predávané cez Ticketportal sú aktuálne vypredané, avšak môže nastať zmena tohto stavu!
Paul van Dyk Off The Records tour 2022
30.09.2022 21:00 - VIP
Distrikt7, Praha

Praha 7 - Holešovice

Piatok
30
Sep 2022
21:00
Paul van Dyk Off The Records tour 2022
30.09.2022 21:00 - Regular
Distrikt7, Praha

Praha 7 - Holešovice

Popis podujatia

Nemecká superstar a ikona Paul van Dyk dorazí do Prahy 30. septembra, s novým albumom Off The Record a obmedzenou kapacitou priestorov.
Nový album Paul van Dyk prezentuje iba v rámci spomínaného turné - oficiálne nikde nevyšiel a nie je možné si ho kúpiť, alebo vypočuť.
Paul van Dyk vystúpi v klube Distrikt7, ktorý pojme iba obmedzený počet návštevníkov - bude teda jednať o exkluzívny event pre tých najrýchlejších fanúšikov, ktorí si stihnú kúpiť vstupenky. Ako špeciálny support pre van Dykovo vystúpenie bol zvolený najúspešnejší dj/producent Malty, Tenishia. O kompletnom lineupe a ďalších novinkách sa môžete informovať, ak potvrdíte svoju účasť na tejto udalosti: https://www.facebook.com/events/296931559184024

 

Paul van Dyk strávil detstvo v komunistickej východnej časti Berlína v čase, keď vo východnom Nemecku neexistovala takmer žiadna klubová scéna. Vďaka západným televíznym kanálom sledoval hudbu za železnou oponou, z ktorej ho najviac zaujali The Smiths a New Order.
Po páde Berlínskeho múru v roku 1989 sa v Nemecku začala rozrastať techno kultúra, ale Paul v tejto energickej hudbe niečo postrádal a tak sa snažil nájsť niečo iné, nové. A to sa mu nakoniec podarilo. „Väčšina ľudí považuje nás DJ za iba automaty na miešanie hudby, ktorí so skutočnou živou muzikou nikdy neprišli do styku av živote nedržali v ruke žiadny hudobný nástroj. Ja sa považujem v prvom rade za muzikanta. Ovládam niekoľko nástrojov a tiež živé hranie ma strašne baví,“ povedal počas svojej návštevy Česka Paul van Dyk, ktorý sa preslávil aj tým, že sa okrem hudobných aktivít venuje politike a sociálnej sfére. Podporuje detské charitatívne projekty v Indii alebo spolupracuje s nemeckým červeným krížom.
Van Dykova koncertné turné naprieč všetkými kontinentmi bývajú pravidelne vypredané, k čomu určite prispieva aj jeho úspešná producentská kariéra: spolupracoval s hviezdami akými sú Depeche Mode či Justin Timberlake.

VIP vstupenka obsahuje:
vstup na balkón, výhľad na stage a parket, separátny bar a vlastná toaletaTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top