Peter Lipa a AMC trio - ENCORE live Prešov

Peter Lipa a AMC trio - ENCORE live Prešov

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 27.03.2017 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: ENCORE the club, Sabinovská 1, PREŠOV

Popis/Description: 

Prvý jazzový večer s Petrom Lipom a AMC triom v ENCORE live

Petra Lipa
 - slovenský JAZZ & BLUES GURU zavíta spolu s hosťom AMC trio do nášho ENCORE / ENCORE live a predstavia svoje majstrovské umenie. Zaručujeme dokonalý umelecký zážitok nie len pre vyznávačov jazzovej hudby.

Peter Lipa je najvýznamnejšou osobnosťou slovenského jazzu, spevák, skladateľ, organizátor, moderátor, manažér jazzového diania, dlhoročný dramaturg a promotér popredného európskeho festivalu Bratislavské jazzové dni. V ankete časopisu Medzinárodnej jazzovej federácie Jazz Forum sa už v 80. rokoch pravidelne umiestňoval medzi najlepšími európskymi jazzovými spevákmi.
Vychádza z bluesu, soulu i klasického mainstreamového idiómu. Je veľmi flexibilný a má výbornú štýlovú orientáciu. Jeho rozpätie siaha od klasických jazzových štandardov a dixielandu cez latinskoamerický jazz, jazzový šansón a spirituál až po funky a rock. Netají ovplyvnenie spevákmi ako Jimmy Rushing, Ray Charles, Al Jarreau, Joe Cocker či BobbyMcFerrin. Spontánne improvizačný typ.

AMC trio je slovenské klavírne trio... Hoci, pravdupovediac, z vyššie uvedeného platí najviac, že je slovenské, menej, že je klavírne a veľmi často neplatí ani to trio. V každom prípade však platí, že ide o zoskupenie troch hudobníkov medzinárodného formátu s dobrými kontaktmi na svetovej jazzovej scéne. Randy Brecker, Philip Catherine, Bill Evans, Ulf Wakenius, Mark Whitfield, Michael Patches Stewart a mnohí ďalší si radi podávajú ruky s členmi AMC Tria, či už ako hostia na ich koncertoch, alebo spoluhráči v štúdiu. Toto zoskupenie, ktoré si budovalo svoj hudobný základ v mainstreamovom jazze, je na scéne už neuveriteľných dvadsať rokov. Tvoria ho klavirista Peter Adamkovič, kontrabasista Martin Marinčák a bubeník Stanislav Cvanciger. Hosťom večera bude na gitare Samuel Marinčák.

Vstupné/Entry: 8€ (10€ na mieste) 

Kapacita predstavenia obmedzená!
Prístup aj pre vozičkárov. 

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Vstupenky budú v predaji aj priamo v ENCORE lounge bar & poker - kaviareň alebo na mieste v deň koncertu.
Možnosť rezervácie exkluzívneho sedenia na tel.č. 0908 400 200 

Upozornenie:
Pri rezervovaní exkluzívneho sedenia je potrebné mať lístok už zakúpený, pretože kapacita sedenia je obmedzená.
Pri rezervovanom exkluzívnom sedení prosím o usadenie sa na rezervovanom mieste o 19:30, t. j. 30 minút pred začatím koncertu.



Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Peter Lipa a AMC trio - ENCORE live Prešov
picture Peter Lipa a AMC trio - ENCORE live Prešov
picture Peter Lipa a AMC trio - ENCORE live Prešov
Top