Piano Best Covers

Piano Best Covers

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

PIANO BEST COVERS

 

V krásnej Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave zaznejú hity svetovej hudby, ktoré si získali srdcia miliónov ľudí na celom svete. Špeciálne pre tento koncert bol pripravený rozsiahly program najznámejších skladieb z repertoáru: Queen, Metallica, Nirvana, Linkin Park, Guns N'Roses, Rammstein, System of a Down, Deep Purple, AC/DC, Coldplay, Lady Gaga, Michael Jackson, George Michael, Coolio, Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Hans Zimmer, Nino Rota a mnoho ďalších hudobných legiend.

Stojí za to vidieť jedinečný koncert, na ktorom svetové hity v aranžmánoch s lyrickým zvukom klavíra nenechajú nikoho ľahostajným a vytvoria v sále jedinečnú atmosféru v historckej sále Primaciálneho paláca v Bratislave.

Sólistom koncertu bude známy poľský klavirista Lukash Shubski, víťaz medzinárodných súťaží v Londýne, Taliansku, Berlíne a Slovinsku. Vystúpil na koncerte  Coldplay na Národnom štadióne vo Varšave; na koncerte  Guns N'Roses na štadióne Energa v Gdansku; na koncerte  Depeche Mode na Národnom štadióne vo Varšave; v Hale Koszyki vo Varšave; v Sky Tower vo Vroclave; v  rockových koncertoch so Sliezskou filharmóniou, v Toda Theatre of Digital Art v Dubaji, v Slovenskej štátnej filharmónii Košice a vo Filharmónii Brno.

Koncert sa uskutoční 17. marca v  Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca. Koncerty sa začínajú o 19:00 a 21:00.

 

Limitovaný počet miest!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top