Prešovský Dixieland

Prešovská hudobná jeseň 2019
Prešovský Dixieland

Dátum: 27. novembra 2019
Miesto: PKO Čierny orol, Prešov

Vstupenky

Streda
27
Nov 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Prešovský Dixieland

Popis podujatia

Prešovská hudobná jeseň 2019

Koncert pri príležitosti 15. výročia vzniku tohto hudobného zoskupenia.

Hosť koncertu: Peter Adamkovič ( klavír )
Koncerty s  finančnou podporou Fondu pre  umenie

Zmena programu vyhradená!

Cena vstupenky: 8,- €
Dĺžka podujatia: 90 min

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Prešovský Dixieland - 13.11.2019 o 19:00 hod.

Predstavenie Prešovský Dixieland, ktoré sa malo konať dňa 13.11.2019 o 19:00 hod. v PKO Čierny Orol, Prešov , je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 27.11.2019 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 18.11.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 18.11.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 18.11.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top