Profile concert&stream Bratislava Hot Serenaders

Profile concert&stream Bratislava Hot Serenaders

Dátum: 31. januára 2021
Miesto: U Vás doma Online, Spoločenský Dom NIVY, Bratislava
Typ :

Vstupenky

Nedeľa
31
Jan 2021
19:00
Profile concert&stream Bratislava Hot Serenaders
31.1.2021 o 19:00 hod. - ONLINE STREAM
U Vás doma

Online

Nedeľa
31
Jan 2021
19:00
Profile concert&stream Bratislava Hot Serenaders

Popis podujatia

Všetko dobré do roku 2021 vám praje orchester Bratislava Hot Serenaders!

Ak to bude čo len trocha možné, januárový koncert odohráme aj s obecenstvom 31.1. o 19:00 v SD Nivy Bratislava. Ak to situácia nedovolí, vstupenky prenesieme na februárový termín.

Vstupné 12/8/3 €

KONCERT SA BUDE AJ NAŽIVO PRENÁŠAŤ, prístupové kódy zakúpite v cenách:
Senior, študent 8 €
Štandard         12 €

Postup:
1. Zakúpte si kód
2. Zadajte ho na www.ticketportal.sk/video
3. Užite si koncert z bezpečia domova – naživo 31. 01. o 19:00


 

ENGLISH
We wish you happy new year! Next concert of the Bratislava Hot Serenaders orchestra from SD Nivy will be streamed on January 31st at 7 PM CET online at www.ticketportal.sk/video

Prices are:

Senior, Student 8 €
Standard 12 €

Steps:
1. Purchase your e-ticket (above)
2. Open the www.ticketportal.sk/video website
3. Enter the stream access code (upper right corner of the e-ticket in small letters)
4. Enjoy concert from safe home – LIVE on 31/01 at 7 PM CE timeTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Profile concert&stream Bratislava Hot Serenaders - 20.12.2020 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Profile concert&stream Bratislava Hot Serenaders, ktoré sa malo konať dňa 20.12.2020 o 19:00 hod. v Spoločenskom Dome NIVY, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Pokiaľ chcete koncert vidieť, ONLINE STREAM bude k dispozícii a vstupenky je možné zakúpiť tu: https://www.ticketportal.sk/event/Profile-concertstream-Bratislava-Hot-Serenaders?idp=181342

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Profile concert-stream Bratislava Hot Serenaders - 22.11.2020 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Profile concert-stream Bratislava Hot Serenaders, ktoré sa malo konať dňa 22.11.2020 o 19:00 hod. v U Vás doma prostredníctvom online streamu, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 21.11.2020 o 19:00 hod..

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Profile concert-stream Bratislava Hot Serenaders (ONLINE STREAM) - 11.10.2020 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Profile concert-stream Bratislava Hot Serenaders (ONLINE STREAM), ktoré sa malo konať dňa 11.10.2020 o 19:00 hod. u Vás doma prostredníctvom online streamu, je z technických príčin ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne: 11.10.2020 s novým časom začiatku o 19:30 hod.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Profile concert-stream Bratislava Hot Serenaders - 11.10.2020 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Profile concert-stream Bratislava Hot Serenaders, ktoré sa malo konať dňa 11.10.2020 o 19:00 hod. v Spoločenskom Dom NIVY, Bratislava, je z technických príčin ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne: 11.10.2020 s novým časom začiatku o 19:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top