Puding Pani Elvisovej unpudingged

Puding Pani Elvisovej unpudingged

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 3.5.2019 o 20:00 h.
Miesto konania/Place of event:
 Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

Puding Pani Elvisovej (PPE) je elektro-indie-popová kapela, ktorá vznikla koncom 90. rokov v Košiciach a doteraz vydala 4 albumy: Automati, Play/Pause/Eject, π („Pí“) a Tektonická Platňa. V rokoch 2010-2012 získali PPE na Radio_Head Awards trikrát za sebou ocenenie Najlepšia koncertná kapela, v roku 2011 s pesničkou Astoria aj Singel roka. Kapela sa v Blue Note predstaví v špeciálnej komornej zostave, ktorá dostala názov Unpudingged. Ide o akustické verzie najznámejších skladieb a nečakaných improvizácií podporené podmanivým zvukom vibrafónu. Unpudingged to je menej decibelov - viac hudby!

Vstupné/Entry: 10,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Rezervacie: info@bluenote.sk  alebo na tel.č. 0902 608 912Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Puding Pani Elvisovej unpudingged - 3.5.2019 o 20:00 hod.

Predstavenie Puding Pani Elvisovej unpudingged, ktoré sa malo konať dňa 3.5.2019 o 20:00 hod. v Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top